| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BS02 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 6298~7128/Set (negotiable) |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Automatische cilindrische lithiumbatterij isolatie papier plakmachine voor 32140 33140
Productbeschrijving
ACEY-BS01 Insulation paper sticking machine is specifically designed for the automatic pasting of barley paper insulation pads or PVC materials on the positive or negative electrodes of cylindrical lithium-ion batteriesHet is geschikt voor de batterijmodellen 32140 en 33140 en wordt veel gebruikt in de batterijproductie en de assemblagelijnen.Automatische etikettering verbetert de productie-efficiëntie en vermindert de handmatige behandeling en variabiliteit.
Kenmerken van de apparatuur
Hoofdtechnische parameter
| Spanningsvoorziening | Eenfasige ~ 220V, 50Hz |
| Nominaal vermogen | 2 kW |
| Materiaal voor oppervlaktepads | Hoogland gerstpapier of PVC-materiaal |
| Verplichtingen inzake materiaalspecificaties | de maximale diameter van het materiaal van de gerstpapierrol is 350 mm, de binnendiameter van de kern van de papierrol is 72-75 mm |
| type batterij | De batterijcel positieve of negatieve paal wordt automatisch geplakt met hoogland gerst papier mat of PVC materiaal |
| Voedingsmethode | Invoeging van batterijcel hopper: 400pcs elke keer, beschikbaar voor 2 afzonderlijke invoeging eenheden BNX-350 auto plakken |
| Pneumatische druk | 0.4-0.6Mpa gerstpapiermachine |
| Kussingvermogen | elektrische of pneumatische |
| Regelaar | 7.5 inch touchscreen, PLC-programmeur en servomotor |
| Breedte van de rol van gerstpapier | 100 mm |
| Versnelling | 2000 stuks per uur, 2 stuks per slag |
| Afmetingen | L1110mm*W710mm*H1580mm |
| Gewicht van de machine | 200 kg |
| Schimmel van messen | Langzame draadverwerkingsmethode, hoge precisie, 5000 mesvormen worden één keer bekleed om kleverig water te verwijderen |
Productdisplay
![]()