| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BCT530-160P |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 17700~18200/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
5V 30A 160 kanalen Prismatische batterij Lithiumcel opladen en afladen Tester optionele alligator clips
Productbeschrijving
ACEY-BCT530-160P wordt gebruikt voor de test van de spannings- en capaciteitsparameters van de batterij tijdens de fase van cellenvorming/verificatie van de laadcapaciteit.de batterijen in dezelfde categorieën indelen, dataanalyse uitvoert en de resultaten uploadt en deelt.
Productkenmerken
1.Een punt onafhankelijk, een onafhankelijke constante stroom en constante spanning bron, stabiel zonder schok. Het kan functies zoals starten, stoppen, pauzeren, hervatten en bescherming te bereiken.
2.Equipment nauwkeurigheid 0,05%, gegevensopname tijd 1 seconde per keer, hoge stabiliteit.
3Krachtige softwarefunctie, vriendelijke mens-machine interface.
4Vier-draad testinterface, die een hoge meetnauwkeurigheid garandeert.
5Modulair ontwerp, eenvoudig te onderhouden.
Hoofdtechnische parameter
| Aantal apparatuurkanalen | De hele machine heeft 160 ch. |
| Externe afmeting | Lange 1861* breedte 931* hoogte 2020 |
| Kleur van de koffer | Standaard grijs / zwart (aanpasbaar) |
| Tipe klem | Vlakke kopklem (optioneel met krokodilklem) |
| Clampspring | 80 mm |
| Specificaties van de ondersteunende batterij | Het batterijbereik is 65-210 mm lang, 20-70 mm dik, 90-200 m hoog en 45-160 mm in het pooloor. |
| Kanalbesturingsmodus | Elk kanaal kan onafhankelijk worden gestart, gestopt, opgeschort, voortgezet en beschermd. |
| Elk kanaal heeft een onafhankelijke constante spanning en stroom. | |
| De nauwkeurigheid van de laadstroom en de ontladingstroom van elk kanaal kan automatisch worden gekalibreerd door software | |
| Werkende stroomtoevoer | Driefasige vijfdraad AC380V土10%, 50 Hz |
| Vermogensfactor | ≥ 0.99 |
| AC-stroomvervorming | ≤ 2% |
| de efficiëntie van de gehele machine | Charge 80%, discharge 70% |
| Werkzaamheden op het gebied van energieverbruik | ≤ 29 kW |
| Verslechteringspercentage van apparatuur | < 1% |
| Werkomgeving | Temperatuur -10 tot 40°C. Relatieve luchtvochtigheid 80% |
| Warmteafvoermodus | Natuurlijke wind in, uitlaat naar boven |
| Voltage meetbereik | DC 0~5V |
| Batterijspanningsbereik | DC-lading 0~4,5V; DC-ontlading 4,5~2V |
| Constant spanningsbereik | DC 2~4,5 V |
| Spanningsnauwkeurigheid | ± ((0,05% van de waarde + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Spanningsstabiliteit | ≤ ± 1 mV |
| Stroombereik | DC-lading 50 mA~30A; ontlading DC 50mA~30A |
| Huidige nauwkeurigheid | ± ((0,05% van de waarde + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Huidige stabiliteit | ≤ ± 1 mA |
| Besturingsmodus | Computerbesturing, kan de hele kast besturen met scanning functie |
| Communicatiemodus | 485s havencommunicatie (portrate 57600) / TCP |
| Procesinstellingen | Tot 32 treden en 256 cycli kunnen worden ingesteld |
| Laadmodus | Constante stroom; constante druk; constante stroom en druk |
| Vergoedingsbeperkende voorwaarden | Spanning, stroom, tijd, capaciteit |
| Ontladingsmodus | Permanente stroom, constant vermogen, constante weerstand |
| Afvoerbeperkingen | Spanning, tijd en capaciteit |
| Beschermingsfunctie | Overspanning, onderspanning, overstroom, onderstroom, overcapaciteitsbescherming, afsluitingsbescherming, data breakpoint recovery |
| Tijdsbestek | 0~3000 min/stap in min |
| Tijdnauwkeurigheid | ≤ ± 0,1% |
| Proefproefinspectiecyclus | 1s-60s optioneel |
| Sorteren van batterijen | Verdeel naar capaciteit, tijd, open-circuitspanning, ontladingsplatform, enz. |
| Gegevensverwerking | Kan spanning, stroom, tijd, capaciteit enz. registreren, automatisch berekenen constante stroom oplaadverhouding, capaciteitsverlies, ontlading efficiëntie, gemiddelde spanning, mediane spanning,gegevenscurve en cyclusdiagram; kan tekst, excel, word of mdb formaat gegevensbestand uitvoeren |
Productdisplay
![]()
![]()