| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BT-5V12A |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1350~1407/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-BT-5V12A, 12,0 mA'dan 12000 mA'ya kadar akım ve 5V'ye kadar voltajlı polimer ve silindirli pillerin test edilmesi için tasarlanmış sekiz kanallı bir pil analizatörüdür.Bu sistem çok çeşitli pil test uygulamalarını destekler.Elektrot malzemeleri araştırması, pil performans değerlendirmesi, küçük ölçekli pil oluşumu, kapasite sınıflandırması ve pil paketi testleri de dahil olmak üzere.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | Batarya test cihazı 5V12A |
| Model numarası. | ACEY-BT-5V12A |
| Girdi Gücü | AC 220V ±10% / 50Hz |
| Girdi Aktif Güç | 826W |
| Giriş direnci | ≥1MΩ |
| Karar | AD:16bit; DA:16bit |
| Voltaj aralığı | Kanal başına 25mV~5V |
| Serbestleme Min Voltaj | 2V |
| Voltaj Doğruluğu | FS'nin ± 0,05% |
| Mevcut Aralık | Sınır bir: 0.5mA ~ 1A; Sınır iki: 1A ~ 6A; Sınır üç: 6A ~ 12A |
| Mevcut Doğruluk | FS'nin ± 0,05% |
| Çıkış Gücü | Kanal başına 60W |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C~40°C |
| Boyutları | 3U2F, W*D*H: 480*400*130mm |