| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BT-5V12A |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 1350~1407/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
ACEY-BT-5V12A is een achtkanaals batterijanalysator die is ontworpen voor het testen van polymer- en cilindrische batterijen met stromen van 12,0 mA tot 12000 mA en spanningen tot 5 V.Dit systeem ondersteunt een breed scala aan toepassingen voor het testen van batterijen, met inbegrip van onderzoek naar elektrodematerialen, evaluatie van de prestaties van batterijen, batterijvorming op kleine schaal, capaciteitsindeling en batterijpakkettest.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Testapparatuur voor batterijen 5V12A |
| Model nr. | ACEY-BT-5V12A |
| Invoervermogen | AC 220V ±10% / 50Hz |
| Input actief vermogen | 826W |
| Invoerweerstand | ≥ 1MΩ |
| Resolutie | AD:16bit; DA:16bit |
| Spanningsbereik | 25 mV~5 V per kanaal |
| Ontlading Min Spanning | 2V |
| Spanningsnauwkeurigheid | ± 0,05% van FS |
| Stroombereik | Bereik één: 0,5mA~1A; Bereik twee: 1A~6A; Bereik drie: 6A~12A |
| Huidige nauwkeurigheid | ± 0,05% van FS |
| Uitgangsvermogen | 60 W per kanaal |
| Werktemperatuur | 0°C tot 40°C |
| Afmetingen | 3U2F, W*D*H: 480*400*130 mm |