| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-BT-5V12A |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1350~1407/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ACEY-BT-5V12A είναι ένας οκτάκεντρος αναλυτής μπαταριών που έχει σχεδιαστεί για τη δοκιμή πολυμερών και κυλινδρικών μπαταριών με ρεύματα που κυμαίνονται από 12,0 mA έως 12000 mA και τάσεις έως 5V.Αυτό το σύστημα υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών δοκιμής μπαταρίας, συμπεριλαμβανομένης της έρευνας υλικών ηλεκτροδίων, της αξιολόγησης της απόδοσης της μπαταρίας, του σχηματισμού μπαταρίας μικρής κλίμακας, της βαθμολόγησης της χωρητικότητας και της δοκιμής των μπαταριών.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εξοπλισμός δοκιμής μπαταρίας 5V12A |
| Αριθμός μοντέλου. | ACEY-BT-5V12A |
| Δύναμη εισόδου | Εναλλακτικός ρεύμα 220V ± 10% / 50Hz |
| Ενέργεια εισόδου | 826W |
| Αντίσταση εισόδου | ≥1MΩ |
| Απόφαση | AD:16bit; DA:16bit |
| Πεδίο τάσης | 25mV ~ 5V ανά κανάλι |
| Τελευταία τάση εκφόρτισης | 2V |
| Ακριβότητα τάσης | ± 0,05% του FS |
| Διάστημα ισχύος | Το εύρος ένα: 0,5mA~1A, το εύρος δύο: 1A~6A, το εύρος τρία: 6A~12A |
| Τωρινή ακρίβεια | ± 0,05% του FS |
| Δύναμη εξόδου | 60W ανά κανάλι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C~40°C |
| Μέγεθος | 3U2F, W*D*H: 480*400*130mm |