| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-BT-5V12A |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 1350~1407/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
ACEY-BT-5V12A to ośmiokanałowy analizator baterii przeznaczony do testowania baterii polimerowych i cylindrycznych z prądami od 12,0 mA do 12000 mA i napięciami do 5V. System ten obsługuje szeroki zakres zastosowań testowania baterii, w tym badania materiałów elektrodowych, ocenę wydajności baterii, formowanie baterii na małą skalę, sortowanie pojemności i testowanie pakietów baterii.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Urządzenie do testowania baterii 5V12A |
| Numer modelu | ACEY-BT-5V12A |
| Moc wejściowa | AC 220V ±10% / 50Hz |
| Aktywna moc wejściowa | 826W |
| Rezystancja wejściowa | ≥1MΩ |
| Rozdzielczość | AD:16bit; DA:16bit |
| Zakres napięcia | 25mV~5V na kanał |
| Minimalne napięcie rozładowania | 2V |
| Dokładność napięcia | ± 0,05% wartości pełnej skali |
| Zakres prądu | Zakres pierwszy: 0,5mA~1A; Zakres drugi: 1A~6A; Zakres trzeci: 6A~12A |
| Dokładność prądu | ± 0,05% wartości pełnej skali |
| Moc wyjściowa | 60W na kanał |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ |
| Wymiary | 3U2F, szerokość*głębokość*wysokość: 480*400*130(mm) |