| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-AC300 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 9480~9878/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-AC300 Otomatik Çapraz Kesme Makinesi, lityum batarya elektrot levhalarının hassas kesimi için tasarlanmıştır.ve verimli üretim performansıGelişmiş bir kontrol sistemi ve dayanıklı mekanik yapı ile donatılmış olan makine, temiz kenarları ve tutarlı boyutları sağlayarak genel pil kalitesini artırıyor.
| Açma Sistemi | Çıkarma hava şaftı sabitlenir ve çıkarma gerginliği otomatik çıkarma ve sabit gerginlik kullanır |
|---|---|
| Sabit uzunluk kesme hızı | 5~250mm/s |
| Renk Kesme Hızının Takip Edilmesi | 5~150mm/s |
| Kaldırma çapı (Max) | 250 mm |
| Burr Durumu | ≤25um |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Güç | 1.2KW |
| Sıkıştırılmış Hava | 0.5Mpa~0.8Mpa |
| Uygulama Alanı | Genişliği 300 mm, uzunluğu 1~9999 mm kesme |
| Kesim Doğruluğu | Sabit uzunluk, sabit uzunluğu, yüksek doğruluğu takip etmek için servo sistemi ve renk işareti sensörünü kullanır ve ayarlanabilir aralıkta kesim doğruluğu ± 0.3mm'dir |
| Ekipman Boyutları | L710mm*W710mm*H1000mm (gidenin uzunluğu 800 ve toplam uzunluğu 1500mm) |
| Ağırlık | Yaklaşık 240kg |