| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-AC300 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 9480~9878/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-AC300 Automatic Cross Cutting Machine is ontworpen voor het nauwkeurig snijden van lithiumbatterijelektrodeplaten.en efficiënte productieprestatiesDe machine is uitgerust met een geavanceerd besturingssysteem en een duurzame mechanische structuur.
| Afwikkelingssysteem | De ontwikkeling luchtas is vast, en de ontwikkeling spanning gebruikt automatische ontwikkeling en constante spanning |
|---|---|
| Vaste lengte snij snelheid | 5~250 mm/s |
| De snelheid van het snijden van kleur | 5~150 mm/s |
| Afwikkelingsdiameter (max) | 250 mm |
| Burr conditie | ≤ 25um |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Kracht | 1.2 kW |
| Gecomprimeerde lucht | 0.5Mpa tot en met 0,8Mpa |
| Toepassingsgebied | Breedte 300 mm, lengte 1~9999 mm snijwerk |
| Snijnauwkeurigheid | De vaste lengte gebruikt het servosysteem en de kleurmerk sensor om de vaste lengte, hoge nauwkeurigheid te volgen en de snijnauwkeurigheid binnen het verstelbare bereik is ± 0,3 mm |
| Afmetingen van de apparatuur | L710mm*W710mm*H1000mm (de lengte van de leidplaat is 800 en de totale lengte 1500mm) |
| Gewicht | Ongeveer 240 kg |