| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-AC300 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 9480~9878/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
ماشین برش خودکار ACEY-AC300 برای برش دقیق ورق الکترود باتری لیتیوم طراحی شده است.و عملکرد تولید کارآمدمجهز به یک سیستم کنترل پیشرفته و ساختار مکانیکی دوامدار، این ماشین لبه های تمیز و ابعاد سازگار را ارائه می دهد و کیفیت کلی باتری را بهبود می بخشد.
| سیستم باز کردن | شفت هوا باز کردن ثابت است، و تنش باز کردن استفاده می کند باز کردن خودکار و تنش ثابت |
|---|---|
| سرعت برش طول ثابت | 5~250mm/s |
| سرعت برش رنگ | 5~150mm/s |
| قطر باز کردن (حداکثر) | 250 میلی متر |
| وضعیت بور | ≤25um |
| منبع برق | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت | 1.2KW |
| هوا فشرده | 0.5Mpa ~ 0.8Mpa |
| حوزه کاربرد | عرض 300 میلی متر، طول 1~9999 میلی متر برش |
| دقت برش | طول ثابت با استفاده از سیستم سرو و سنسور علامت رنگ برای ردیابی طول ثابت، دقت بالا و دقت برش در محدوده قابل تنظیم ± 0.3mm است |
| ابعاد تجهیزات | L710mm*W710mm*H1000mm (طول صفحه راهنما 800 و طول کل 1500mm است) |
| وزن | حدود 240 کیلوگرم |