| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-AC300 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 9480~9878/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η Αυτόματη Μηχανή Εγκάρσιας Κοπής ACEY-AC300 έχει σχεδιαστεί για την ακριβή κοπή φύλλων ηλεκτροδίων μπαταριών λιθίου. Εξασφαλίζει υψηλή ακρίβεια κοπής, σταθερή λειτουργία και αποδοτική παραγωγική απόδοση. Εξοπλισμένη με προηγμένο σύστημα ελέγχου και ανθεκτική μηχανική δομή, η μηχανή προσφέρει καθαρές ακμές και σταθερές διαστάσεις, βελτιώνοντας τη συνολική ποιότητα της μπαταρίας.
| Σύστημα Ξετύλιξης | Ο αεραγωγός ξετύλιξης είναι σταθερός και η τάση ξετύλιξης χρησιμοποιεί αυτόματη ξετύλιξη και σταθερή τάση. |
|---|---|
| Ταχύτητα Κοπής Σταθερού Μήκους | 5~250mm/s |
| Ταχύτητα Κοπής Παρακολούθησης Χρώματος | 5~150mm/s |
| Διάμετρος Ξετύλιξης (Μέγιστη) | 250mm |
| Κατάσταση Γρέζιας | ≤25um |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 220V/50Hz |
| Ισχύς | 1.2KW |
| Συμπιεσμένος Αέρας | 0.5Mpa~0.8 Mpa |
| Πεδίο Εφαρμογής | Κοπή πλάτους 300mm, μήκους 1~9999 mm |
| Ακρίβεια Κοπής | Το σταθερό μήκος χρησιμοποιεί το σερβοσύστημα και τον αισθητήρα χρωματικής σήμανσης για την παρακολούθηση του σταθερού μήκους, υψηλή ακρίβεια, και η ακρίβεια κοπής εντός του ρυθμιζόμενου εύρους είναι ± 0.3mm |
| Διαστάσεις Εξοπλισμού | Μ710mm*Π710mm*Υ1000mm (το μήκος της πλάκας οδηγού είναι 800 και το συνολικό μήκος είναι 1500mm) |
| Βάρος | Περίπου 240kg |