| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-AC300 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 9480~9878/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Automatyczna maszyna do cięcia poprzecznego ACEY-AC300 jest przeznaczona do precyzyjnego cięcia arkuszy elektrod do baterii litowych. Zapewnia wysoką dokładność cięcia, stabilną pracę i wydajną produkcję. Wyposażona w zaawansowany system sterowania i trwałą konstrukcję mechaniczną, maszyna zapewnia czyste krawędzie i spójne wymiary, poprawiając ogólną jakość baterii.
| System rozwijania | Oś pneumatyczna rozwijania jest stała, a naprężenie rozwijania wykorzystuje automatyczne rozwijanie i stałe naprężenie |
|---|---|
| Prędkość cięcia na stałą długość | 5~250mm/s |
| Prędkość cięcia z śledzeniem znacznika | 5~150mm/s |
| Średnica rozwijania (maks.) | 250mm |
| Stan zadziorów | ≤25um |
| Zasilanie | 220V/50Hz |
| Moc | 1.2KW |
| Sprężone powietrze | 0.5Mpa~0.8 Mpa |
| Zakres zastosowania | Cięcie o szerokości 300 mm, długości 1~9999 mm |
| Dokładność cięcia | Stała długość wykorzystuje system serwo i czujnik znacznika koloru do śledzenia stałej długości, wysoką dokładność, a dokładność cięcia w regulowanym zakresie wynosi ± 0,3 mm |
| Wymiary urządzenia | Dł. 710 mm * Szer. 710 mm * Wys. 1000 mm (długość płyty prowadzącej wynosi 800 mm, a całkowita długość 1500 mm) |
| Waga | Około 240 kg |