| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-HTM800 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 3280~3418/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-HTM800, vakum vantuz ve yağsız vakum pompası ile donatılmış 800 mm uzunluğunda bir döküm kaplama makinesidir. Benzersiz bir otomatik itme sistemi ile, 150 mm genişlik ve 800 mm uzunluk dahilindeki hemen hemen her alt tabaka üzerinde pürüzsüz kaplamalar sağlar. Bu ekipman, 18650 piller için elektrot malzemelerinin Ar-Ge'si için ideal, düşük maliyetli bir araç olarak hizmet vermektedir.
| Film kaplama hızı | 0~120 mm/sn |
| Vakum plakası | Vakumlu alüminyum plaka |
| Vakum plakası boyutu | U900mm x G200mm x Y32mm |
| Kazıyıcı ayarlanabilir aralığı | 0~3.5 mm |
| Isıtmalı kurutma sistemi | Oda sıcaklığı~130℃, dijital ekranlı sıcaklık kontrol cihazı, hassasiyet ±1℃ |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Güç | 1.8 KW |
| Ağırlık | 70 KG |
| Boyutlar | U1000mm x G355mm x Y325mm |