| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-HTM800 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 3280~3418/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
ACEY-HTM800 یک ماشین پوشش 800 میلی متر است که مجهز به یک فنجان مکش و پمپ خلاء بدون روغن است.این پوشش تقریباً بر روی هر بستر با عرض 150 میلی متر و طول 800 میلی متر فراهم می کند.این تجهیزات به عنوان یک ابزار ایده آل و کم هزینه برای تحقیق و توسعه مواد الکترود برای باتری های 18650 عمل می کنند.
| سرعت پوشش فیلم | 0 ≈ 120 میلی متر/ ثانیه |
| صفحه خلاء | صفحه آلومینیومی با خلاء |
| اندازه صفحه خلاء | L900mm × W200mm × H32mm |
| محدوده قابل تنظیم کنده | 0 ¥3.5 میلی متر |
| سیستم خشک کردن گرمایش | دمای اتاق 130°C، کنترلگر دمای نمایش دیجیتال، دقت ±1°C |
| منبع برق | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت | 1.8 KW |
| وزن | ۷۰ کیلوگرم |
| ابعاد | L1000mm × W355mm × H325mm |