| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BPS-1 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 1298~1438/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
CR2032 CR2025 CR2016 için Pnömatik Para Cepleri Crimping Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-BPS-1 Button battery pneumatic sealing machineis applied to the production of samples for the research and development of battery materials in the laboratory for button batteries and capacitor scientific research sealing, ve fabrikalarda küçük parti deneme üretimi için de kullanılabilir. Pnömatik modunu benimser ve çabayı tasarruf eder. Kuru toz tabletleme, ıslak toz tabletleme,Sıkıştırma kalıplamasıCR20 serisi düğme bataryaları için CR2032, CR2025, CR2016, vb.
Özellikleri
*Aşağı kalıp, aşırı ve kararsız ambalaj basıncını önlemek için pil ambalajının yüksekliğini kontrol etmek için yüksek hassasiyetli bir konumlandırma halkası ile sınırlıdır.Bataryaya ve mühürleme bardağına zarar verebilir..
* Üst kalıbı mühürleyici fincanın iç yüzüğü, pil sıkışmış ve mühürleme sırasında çıkarılamıyorsa,düğme bataryası üst vida döndürerek dışarı zorlanabilir.
* Basınçlı hava veya inert gaz şişeleri hava ile temin edilir. Basınçlı hava egzozu eldiven kutusunun atmosferine zarar vermemek için bağlanır.
*Dikkatli kalıp tasarımı, doğru ve güvenilir bir mühürleme şekillendirilmesini, katı çelik yapı tasarımını, istikrarlı ve güvenli kullanımı sağlar.
*Tamamen pnevmatik çalışma, elektrik yok, kullanımı uygun ve kolay;
Ürün parametreleri
| Hava kaynağı: | 0.6 ~ 0.8MPa argon, azot gazı silindir veya basınçlı hava (basınçlı hava eldiven kutusunda tavsiye edilmez) |
| Egzoz tasarımı: | özel olarak tasarlanmış egzoz portu, KF40 ve diğer cihazlar ile dış taraftan bağlanabilir |
| Hava tüketimi: | Tek bir fok için yaklaşık 480 ml hava tüketimi |
| Dükkan basıncı: | El kontrol valf kontrolü, basınç 1MPa, önerilen basınç 0.7MPa, |
| ±0,5%'lik bir doğruluk | |
| Dükkanın kapama hızı: | 30 mm |
| Boyutları: | 295mm X 200mm X 335mm |
| Ağırlık: | 30 kilo. |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()
![]()