| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-HTM800 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 3280~3418/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
ACEY-HTM800 to 800 mm długa odlewana maszyna do powlekania wyposażona w aspirator i bezolejną pompę próżniową.dostarcza gładkich powłok na praktycznie każdym podłożu o szerokości 150 mm i długości 800 mmSprzęt ten służy jako idealne, niedrogie narzędzie do badań i rozwoju materiałów elektrodowych do baterii 18650.
| Prędkość powlekania folii | 0 ‰ 120 mm/s |
| Płytka próżniowa | Płyty aluminiowe z próżnią |
| Rozmiar płyty próżniowej | L900mm × W200mm × H32mm |
| Zakres regulowany przez skraper | 0 ≈ 3,5 mm |
| System suszenia cieplnego | Temperatura w pomieszczeniu 130°C, cyfrowy regulator temperatury wyświetlanej, dokładność ±1°C |
| Zasilanie | 220V/50Hz |
| Władza | 10,8 kW |
| Waga | 70 kg |
| Wymiary | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |