| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-HTM800 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 3280~3418/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ACEY-HTM800 είναι μια μηχανή χύτευσης επικάλυψης μήκους 800mm, εξοπλισμένη με αναρρόφηση κενού και αντλία κενού χωρίς λάδι. Διαθέτοντας ένα μοναδικό αυτόματο σύστημα πρόωσης, παρέχει ομαλές επικαλύψεις σε σχεδόν οποιοδήποτε υπόστρωμα με πλάτος 150mm και μήκος 800mm. Αυτός ο εξοπλισμός χρησιμεύει ως ένα ιδανικό, χαμηλού κόστους εργαλείο για την έρευνα και ανάπτυξη υλικών ηλεκτροδίων για μπαταρίες 18650.
| Ταχύτητα επικάλυψης φιλμ | 0~120 mm/δευτ. |
| Πλάκα κενού | Πλάκα αλουμινίου με κενό |
| Μέγεθος πλάκας κενού | Μ900mm x Π200mm x Υ32mm |
| Ρυθμιζόμενο εύρος ξύστρας | 0~3,5 mm |
| Σύστημα θέρμανσης και στεγνώματος | Θερμοκρασία δωματίου~130℃, ελεγκτής θερμοκρασίας ψηφιακής οθόνης, ακρίβεια ±1℃ |
| Τροφοδοτικό | 220V/50Hz |
| Ισχύς | 1,8 KW |
| Βάρος | 70 KG |
| Διαστάσεις | Μ1000mm x Π355mm x Υ325mm |