| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-HTM800 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 3280~3418/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-HTM800 is een 800 mm lange gietcoatingmachine uitgerust met een vacuümzuignap en een olievrije vacuümpomp. Met een uniek automatisch voortstuwingssysteem levert het soepele coatings op vrijwel elk substraat met een breedte van 150 mm en een lengte van 800 mm. Deze apparatuur is een ideaal, goedkoop hulpmiddel voor R&D van elektrodematerialen voor 18650 batterijen.
| Filmdikte snelheid | 0~120 mm/sec |
| Vacuüm plaat | Aluminium plaat met vacuüm |
| Vacuüm plaat afmetingen | L900mm × B200mm × H32mm |
| Instelbaar bereik schraper | 0~3,5 mm |
| Verwarming droogsysteem | Kamertemperatuur~130℃, digitale display temperatuurregelaar, nauwkeurigheid ±1℃ |
| Voeding | 220V/50Hz |
| Vermogen | 1,8 KW |
| Gewicht | 70 KG |
| Afmetingen | L1000mm × B355mm × H325mm |