| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BP32-300A500A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2990~19500/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Lityum bataryası için 300A şarj 500A boşaltma
Ürün Tanımı
ACEY-BP32-300A500A bms test ekipmanları, hızlı ve doğru sonuçlarla otomatik çalışma sunarak lityum pil koruma panellerinin yüksek akımlı testleri için kullanılır.Aşırı şarj da dahil olmak üzere 13 anahtar testi destekler., aşırı boşaltma, aşırı akım, kısa devre, iç direnç ve dengeleme ve üçlü lityum, LFP ve lityum kobalt oksit BMS kartlarıyla uyumludur,Modüler tasarım ve istikrarlı veri aktarımı için RS232 iletişimine sahip.
Ürün Özellikleri
Teknik parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Girdi Güç kaynağı | 180~240 V AC, 50/60 Hz |
| Adlık Güç | 700 W |
| Güç İhtiyacı | 220 V / 50 Hz AC, ±10% içinde voltaj dalgalanması |
| Şarj / boşaltma voltaj aralığı | 5,000 mV ̇ 160,000 mV |
| Mevcut Doğruluk | ± ((0,1% FS + 0,1% RD) |
| Voltaj Doğruluğu | ± ((0,1% FS + 0,1% RD) |
| Mevcut Karar | 1 mA |
| Voltaj çözünürlüğü | 1 mV |
| Döngü Sayısı | 1 ¢ 9,999 döngü |
Ana Test Fonksiyonları
| - Hayır, hayır. | Görev | Aralık | Doğruluk | birim |
| 1 | Tek hücrenin kendi tüketimi | 0 - 500 | ±0.1 | UA |
| 2 | Kendi tüketimi | 0-5000 | ± 1 | UA |
| 3 | Aşırı şarj voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 4 | Aşırı yüklenme geri kazanım voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 5 | Aşırı şarj gerilim koruma gecikmesi | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 6 | Aşırı boşaltma voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 7 | Aşırı boşaltma geri kazanma voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 8 | Aşırı boşaltma voltajı koruma gecikmesi | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 9 | Aşırı yük koruma akım koruma değeri | 0.1--300 | ±0.01 | A |
| 10 | Aşırı şarj koruması akım koruma gecikmesi | 0--20000 | ± 1 | mS |
| 11 | Aşırı boşaltma koruması akım koruma değeri | 0.1--500 | ±0.01 | A |
| 12 | Aşırı boşaltma koruması akım koruma gecikmesi | 0.1--20000 | ± 1 | mS |
| 13 | Eşleştirme fonksiyonu | 500-5000 | ± 1 | mV |
| Açılış voltajı | ||||
| 14 | Düzeltme akımı | 1--500 | ± 1 | mA |
| 15 | Şarj akımı | 0.1--200 | ±0.01 | A |
| 16 | Serbestleme akımı | 0.1--300 | ±0.01 | A |
| 17 | Şarj süresi | 0-100 | ± 1 | S |
| 18 | Serbest bırakma süresi | 0-100 | ± 1 | S |
| 19 | Tek hücreli kendi tüketiminin farkı | 0-500 | ±0.1 | UA |
| 20 | Direniş | 0-999 | ± 1 | MΩ |
| 21 | Kısa devre koruma süresi | 0-5000 | ± 1 | US |
| 22 | Kısa devre akımı | 1000 | N | A |
| 23 | Tek hücrenin şarj voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 24 | Tek hücrenin boşaltma voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 25 | Açık devre voltajı | 160000 | ± 1 | mV |
| 26 | Voltaj analoglarının sayısı | 32 | 0 | Seriler |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()