| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BP24-100A150A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 5880~8130Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
1-24 Serisi 100A Şarj 150A Serbest bırakma BMS Testör İletişim Protokolü Testi İsteğe bağlı
Ürün Tanımı
ACEY-BP24-100A150A, yüksek otomasyon seviyesine sahip, dostça bir Çince arabirimine, hızlı test hızına ve yüksek test doğruluğuna sahiptir.Aşırı ücret geri kazanımı, aşırı boşaltma, aşırı boşaltma geri kazanımı, aşırı akım (aşırı şarj akımı ve aşırı boşaltma akımı), iç direnç, öz tüketim, kısa devre koruması, aşırı şarj koruma süresi,Aşırı akım koruma süresi, aşırı boşaltma koruma süresi, eşitleme akımı ve eşitleme voltajı.
Cihazın Avantajları
1. Döngü: Döngü süreleri: 1 ila 9999 kere
2Laboratuvar modu, bir bölümün voltaj değerini keyfi olarak ayarlayabilir.
3 Sürekli şarj ve boşaltma akımı sağlayabilir.
4Programlama kullanılarak, cihaz, koruma panosunun her göstergesinin döngü sayısını kesintisiz olarak gerçekleştirir.
5. Kayıt izleme, tüm işlem kayıtlarının, anormal kayıtların, test sürecinin izlenebilirliği için kullanılabilir.
6Veri işleme, insan-makine arayüzü
7Test verileri EXCEL dosyasına kaydedilir.
8. RS232 arayüzü, sabitliği ve gerçek zamanlı veri alımını sağlayabilen cihaz ve ana bilgisayar arasındaki arayüz için kullanılır.
9. Doğruluk kalibrasyonu/ yazılım kalibrasyonu
10- Kılavuzla başlatma fonksiyonu
11. MES sistem arayüzü
12. Aktif eşitleme (özelleştirilebilir)
13. Equalizer akımı (özelleştirilebilir)
14İletişim protokolü testi (ihtiyaç duyulmaz)
Denetleyici Fonksiyonu
| - Hayır, hayır. | Görev | Aralık | Doğruluk | birim |
| 1 | Kendi tüketimi Tek hücreli | 0 - 500 | ±0.1 | UA |
| 2 | Kendi tüketimi | 0-5000 | ± 1 | UA |
| 3 | Aşırı şarj voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 4 | Aşırı ücret geri kazanımı Voltaj | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 5 | Aşırı şarj gerilim koruma gecikmesi | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 6 | Aşırı boşaltma voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 7 | Aşırı tahliye geri kazanımı Voltaj | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 8 | Aşırı boşaltma voltajı koruma gecikmesi | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 9 | Aşırı yük koruma akım koruma değeri | 0.1-50 | ±0.01 | A |
| 10 | Aşırı şarj koruması akım koruma gecikmesi | 0--20000 | ± 1 | mS |
| 11 | Aşırı boşaltma koruması akım koruma değeri | 0.1--120 | ±0.01 | A |
| 12 | Aşırı boşaltma koruması akım koruma gecikmesi | 0.1--20000 | ± 1 | mS |
| 13 | Eşleştirme fonksiyonunun açılış voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 14 | Düzeltme akımı | 1--500 | ± 1 | mA |
| 15 | Şarj akımı | 0.1--30 | ±0.01 | A |
| 16 | Serbestleme akımı | 0.1--120 | ±0.01 | A |
| 17 | Şarj süresi | 0--30 | ± 1 | S |
| 18 | Serbest bırakma süresi | - Hayır.60 | ± 1 | S |
| 19 | Tek hücreli kendi tüketiminin farkı | 0-500 | ±0.1 | UA |
| 20 | Direniş | 0-999 | ± 1 | MΩ |
| 21 | Kısa devre koruma süresi | 0-5000 | ± 1 | US |
| 22 | Tek hücrenin şarj voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 23 | Tek hücrenin boşaltma voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 24 | Açık devre voltajı | 160000 | ± 1 | mV |
| 25 | Voltaj analoglarının sayısı | 24 | 0 | PCS |
Ana döngü testinin parametresi
| Proje. | Parametreler |
| Voltaj | 160000mV |
| Voltaj çözünürlüğü | 1mV |
| VOlTag doğruluğu | ±0,1% |
| Serbestleme akımı | 0.1A ~150A |
| Mevcut karar | 1mA |
| Mevcut doğruluk | ±(0% 1) |
| Diğerleri | Şarj ve boşaltma devreleri tamamen ayrı |
Her seri hücresinin parametre
| Proje. | Parametreler |
| Her hücrenin çıkış voltajı | 500mV ~ 5000mV |
| Her hücrenin giriş voltajı | 500mV ~ 5000mV |
| Voltaj çözünürlüğü | 1mV |
| VOlTag doğruluğu | ± 0,05% |
| Eşleştirme akımı | 500mA |
Ürün Görüntüsü
![]()