| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-BP32-300A500A |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2990~19500/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Sprzęt do badań 32S Bms 300A Ładowanie 500A Rozładowanie dla baterii litowej
Opis produktu
Sprzęt do testowania bms ACEY-BP32-300A500A jest stosowany do testowania płyt ochrony baterii litowych z dużym prądem, zapewniając automatyczne działanie z szybkimi i dokładnymi wynikami.Wspiera 13 kluczowych testów, w tym przeładowanie, przeładowania, przepływu prądu, zwarcia, oporu wewnętrznego i równoważenia i jest kompatybilny z trójwymi płytami BMS z tlenkiem litu, LFP i kobaltu litu,o konstrukcji modułowej i komunikacji RS232 dla stabilnego przekazywania danych.
Cechy produktu
Parametry techniczne
| Pozycja | Specyfikacja |
| Zasilanie wejściowe | 180 ̊240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz |
| Moc nominalna | 700 W |
| Wymóg mocy | 220 V / 50 Hz prądu przemiennego, wahania napięcia w zakresie ±10% |
| Zakres napięcia ładowania / rozładowania | 5,000 mV 160,000 mV |
| Aktualna dokładność | ± ((0,1% FS + 0,1% RD) |
| Dokładność napięcia | ± ((0,1% FS + 0,1% RD) |
| Obecna rezolucja | 1 mA |
| Rozdzielczość napięcia | 1 mV |
| Liczba cykli | 1 ¢ 9,999 cykli |
Główne funkcje badawcze
| Nie, nie, nie. | Funkcja | Zakres | Dokładność | jednostka |
| 1 | Samodzielne zużycie pojedynczej komórki | 0 - 500 | ± 0.1 | uA |
| 2 | Wykorzystanie własne | 0-5000 | ± 1 | uA |
| 3 | Przeciążenie | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 4 | Napięcie odzyskiwania przeładowania | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 5 | Opóźnienie w zabezpieczeniu przed przeładowaniem | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 6 | Przesyłka przeładowania | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 7 | Przesyłka odzysku nadrzędnego rozładowania | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 8 | Opóźnienie w ochronie przed napięciem przeładowaniem | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 9 | Wartość ochrony prądu przed przeładowaniem | 0.1--300 | ± 0.01 | A |
| 10 | Ochrona przed przeładowaniem | 0--20000 | ± 1 | mS |
| 11 | Wartość ochrony prądu przed przeładowaniem | 0.1-500 | ± 0.01 | A |
| 12 | Ochrona przed przeładowaniem, opóźnienie ochrony prądu | 0.1--20000 | ± 1 | mS |
| 13 | Funkcja wyrównania | 500-5000 | ± 1 | mV |
| napięcie otwierające | ||||
| 14 | Prąd wyrównujący | 1 - 500 | ± 1 | mA |
| 15 | Prąd ładowania | 0.1--200 | ± 0.01 | A |
| 16 | Prąd rozładowy | 0.1--300 | ± 0.01 | A |
| 17 | Czas ładowania | 0-100 | ± 1 | S |
| 18 | Czas wyładowania | 0-100 | ± 1 | S |
| 19 | Różnica w samodzielnym zużyciu | 0-500 | ± 0.1 | uA |
| 20 | Odporność | 0-999 | ± 1 | mΩ |
| 21 | Czas ochrony przed zwarciem | 0-5000 | ± 1 | US |
| 22 | Prąd zwarcia | 1000 | N | A |
| 23 | Napięcie ładowania pojedynczej komórki | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 24 | Napęd rozładowy pojedynczej komórki | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 25 | napięcie otwartego obwodu | 160000 | ± 1 | mV |
| 26 | Liczba analogów napięcia | 32 | 0 | Zestaw |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()
![]()