| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-BP32-300A500A |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2990~19500/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
1 ∙ 32S Bms Εξοπλισμός δοκιμής 300A φόρτιση 500A εκφόρτιση για μπαταρία λιθίου
Περιγραφή του προϊόντος
Ο εξοπλισμός δοκιμής bms ACEY-BP32-300A500A χρησιμοποιείται για τη δοκιμή υψηλού ρεύματος των πινάκων προστασίας μπαταριών λιθίου, προσφέροντας αυτοματοποιημένη λειτουργία με ταχεία και ακριβή αποτελέσματα.Υποστηρίζει 13 βασικές δοκιμές, συμπεριλαμβανομένης της υπερφόρτισης, υπερφόρτιση, υπερστροφή, βραχυκύκλωμα, εσωτερική αντίσταση και εξισορρόπηση, και είναι συμβατό με τριαδικές πλακέτες BMS λιθίου, LFP και οξειδίου του λιθίου κοβάλτη,με αρθρωτή σχεδίαση και επικοινωνία RS232 για σταθερή μεταφορά δεδομένων.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Τεχνική παράμετρος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Ηλεκτρική τροφοδότηση εισόδου | 180-240 V AC, 50/60 Hz |
| Κατηγορία ισχύος | 700 W |
| Απαιτούμενη ισχύς | 220 V / 50 Hz AC, διακύμανση τάσης εντός ± 10% |
| Πεδίο τάσης φόρτισης / εκφόρτισης | 5,000 mV ̇ 160.000 mV |
| Τωρινή ακρίβεια | ±(0,1% FS + 0,1% RD) |
| Ακριβότητα τάσης | ±(0,1% FS + 0,1% RD) |
| Το τρέχον ψήφισμα | 1 mA |
| Ανάλυση τάσης | 1 mV |
| Αριθμός κύκλων | 1 9 999 κύκλοι |
Βασικές λειτουργίες δοκιμής
| - Όχι, όχι, όχι. | Λειτουργία | Πεδίο | Ακριβότητα | μονάδα |
| 1 | Αυτοκατανάλωση μεμονωμένων κυψελών | 0 - 500 | ±0.1 | UA |
| 2 | Αυτοκατανάλωση | 0-5000 | ±1 | UA |
| 3 | Πρόσθετη τάση | 500-5000 | ±1 | mV |
| 4 | Πρόσθετη τάση ανάκτησης υπερφόρτισης | 500-5000 | ±1 | mV |
| 5 | Προστασία της τάσης υπερχρέωσης | 0-10000 | ±1 | mS |
| 6 | Πρόσθετη τάση εκφόρτισης | 500-5000 | ±1 | mV |
| 7 | Η τάση ανάκτησης υπερχρέωσης | 500-5000 | ±1 | mV |
| 8 | Διακοπή προστασίας από υπερχρέωση | 0-10000 | ±1 | mS |
| 9 | Προστασία από υπερφόρτιση τιμή προστασίας ρεύματος | 0.1--300 | ±0.01 | Α |
| 10 | Προστασία από υπερφόρτωση | 0--20000 | ±1 | mS |
| 11 | Προστασία από υπερφόρτωση τιμή προστασίας ρεύματος | 0.1--500 | ±0.01 | Α |
| 12 | Προστασία από υπερφόρτωση καθυστέρηση προστασίας ρεύματος | 0.1--20000 | ±1 | mS |
| 13 | Λειτουργία εξίσωσης | 500-5000 | ±1 | mV |
| τάση ανοίγματος | ||||
| 14 | Τρέμα εξισορρόπησης | 1 - 500 | ±1 | mA |
| 15 | ρεύμα φόρτισης | 0.1--200 | ±0.01 | Α |
| 16 | ρεύμα εκφόρτισης | 0.1--300 | ±0.01 | Α |
| 17 | Χρόνος φόρτισης | 0- 100 | ±1 | S |
| 18 | Χρόνος εκφόρτωσης | 0- 100 | ±1 | S |
| 19 | Η διαφορά της αυτοκατανάλωσης ενός κυττάρου | 0 - 500 | ±0.1 | UA |
| 20 | Αντίσταση | 0-999 | ±1 | ΜΩ |
| 21 | Χρόνος προστασίας από βραχυκύκλωμα | 0-5000 | ±1 | Σ |
| 22 | ρεύμα βραχυκυκλώματος | 1000 | N | Α |
| 23 | Η τάση φόρτισης ενός κυψελού | 500-5000 | ±1 | mV |
| 24 | Η τάση εκφόρτισης ενός κυψελού | 500-5000 | ±1 | mV |
| 25 | Η τάση ανοικτού κυκλώματος | 160000 | ±1 | mV |
| 26 | Αριθμός ανάλογων τάσεων | 32 | 0 | Σειρά |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()
![]()