| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BP32-300A500A |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2990~19500/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
تجهیزات آزمایش بی ام اس ۳۰۰A شارژ ۵۰۰A تخلیه برای باتری لیتیوم
توضیحات محصول
تجهیزات آزمایش bms ACEY-BP32-300A500A برای آزمایش جریان بالا از تخته های حفاظت از باتری لیتیوم استفاده می شود و عملکرد خودکار را با نتایج سریع و دقیق ارائه می دهد.از 13 آزمون کلیدی از جمله شارژ بیش از حد پشتیبانی میکند، تخلیه بیش از حد، جریان بیش از حد، مدار کوتاه، مقاومت داخلی و تعادل و سازگار با لیتیوم سه گانه، LFP و لیتیوم کبالت اکسید BMS،با طراحی ماژولار و ارتباطات RS232 برای انتقال داده های پایدار.
ویژگی های محصول
پارامتر فنی
| ماده | مشخصات |
| منبع برق ورودی | 180 و 240 ولت AC، 50/60 هرتز |
| قدرت نامی | ۷۰۰ وات |
| نیاز به قدرت | 220 V / 50 Hz AC، نوسان ولتاژ در عرض ± 10% |
| محدوده ولتاژ شارژ / تخلیه | 5,000 mV 160,000 mV |
| دقت فعلی | ± 0.1% FS + 0.1% RD |
| دقت ولتاژ | ± 0.1% FS + 0.1% RD |
| قطعنامه فعلی | 1 mA |
| وضوح ولتاژ | 1 میلی ولت |
| تعداد چرخه ها | 1 9,999 چرخه |
عملکردهای اصلی آزمایش
| نه، نه | عملکرد | محدوده | دقت | واحد |
| 1 | مصرف خود سلول تک | 0 تا 500 | ±0.1 | uA |
| 2 | مصرف خود | 0-5000 | ±1 | uA |
| 3 | ولتاژ شارژ بیش از حد | 500-5000 | ±1 | mV |
| 4 | ولتاژ بازیافت اضافه شارژ | 500-5000 | ±1 | mV |
| 5 | تاخیر در محافظت از ولتاژ بیش از حد | 0-10000 | ±1 | mS |
| 6 | ولتاژ تخلیه بیش از حد | 500-5000 | ±1 | mV |
| 7 | ولتاژ بازیابی تخلیه بیش از حد | 500-5000 | ±1 | mV |
| 8 | تاخیر در محافظت از ولتاژ تخلیه بیش از حد | 0-10000 | ±1 | mS |
| 9 | حفاظت از شارژ بیش از حد ارزش حفاظت از جریان | 0.1-300 | ±0.01 | A |
| 10 | حفاظت از شارژ بیش از حد، تاخیر در محافظت از جریان | 0--20000 | ±1 | mS |
| 11 | حفاظت از تخلیه بیش از حد ارزش حفاظت از جریان | 0.1-500 | ±0.01 | A |
| 12 | حفاظت از تخلیه بیش از حد تاخیر محافظت از جریان | 0.1--20000 | ±1 | mS |
| 13 | تابع تعادل | 500-5000 | ±1 | mV |
| ولتاژ افتتاح | ||||
| 14 | جریان تعادل | ۱-۵۰۰ | ±1 | mA |
| 15 | جریان شارژ | 0.1--200 | ±0.01 | A |
| 16 | جریان تخلیه | 0.1-300 | ±0.01 | A |
| 17 | زمان شارژ | 0-100 | ±1 | S |
| 18 | زمان تخلیه | 0-100 | ±1 | S |
| 19 | تفاوت خود مصرف تک سلولی | 0 تا 500 | ±0.1 | uA |
| 20 | مقاومت | 0-999 | ±1 | mΩ |
| 21 | زمان محافظت از مدار کوتاه | 0-5000 | ±1 | US |
| 22 | جریان مدار کوتاه | 1000 | N | A |
| 23 | ولتاژ شارژ سلول تک | 500-5000 | ±1 | mV |
| 24 | ولتاژ تخلیه سلول تک | 500-5000 | ±1 | mV |
| 25 | ولتاژ مدار باز | 160000 | ±1 | mV |
| 26 | تعداد آنالوگ های ولتاژ | 32 | 0 | سری |
نمایش محصول
![]()
![]()
![]()