| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BP32-300A500A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2990~19500/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
1 ¢ 32S Bms-testapparatuur 300A Charge 500A Discharge voor lithiumbatterijen
Productbeschrijving
ACEY-BP32-300A500A bms-testapparatuur wordt gebruikt voor het testen van lithiumbatterijbeschermingsborden met hoge stroom, waardoor automatische werking met snelle en nauwkeurige resultaten wordt geboden.Het ondersteunt 13 belangrijke tests inclusief overladen, overontlading, overstroom, kortsluiting, interne weerstand en balancering en is compatibel met ternarische lithium-, LFP- en lithiumcobaltoxide-BMS-platen,met een modulair ontwerp en RS232-communicatie voor stabiele gegevensoverdracht.
Productkenmerken
Technische parameter
| Artikel 1 | Specificatie |
| Invoervoeding | 180 ̊240 V wisselstroom, 50/60 Hz |
| Nominaal vermogen | 700 W |
| Energiebehoefte | 220 V / 50 Hz wisselstroom, spanningsschommelingen binnen ±10% |
| Laad-/ontladingsspanningsbereik | 5,000 mV 160.000 mV |
| Huidige nauwkeurigheid | ±(0,1% FS + 0,1% RD) |
| Spanningsnauwkeurigheid | ±(0,1% FS + 0,1% RD) |
| Huidige resolutie | 1 mA |
| Spanningsresolutie | 1 mV |
| Aantal cycli | 1 ¢ 9,999 cycli |
Hoofdtestfuncties
| - Nee, dat is niet waar. | Functie | Bereik | Precisiteit | Eenheid |
| 1 | Eigenverbruik van eencellen | 0- 500 | ±0.1 | uA |
| 2 | Eigenverbruik | 0-5000 | ± 1 | uA |
| 3 | Overlaadspanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 4 | Overlaadherstelspanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 5 | Vertraging van de bescherming tegen overladingspanning | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 6 | Overontladingsspanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 7 | Overontladingsherstelspanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 8 | Vertraging van de bescherming tegen overontladingsspanning | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 9 | Bescherming tegen overbelasting | 0.1--300 | ±0.01 | Een |
| 10 | Bescherming tegen overlading | 0--20000 | ± 1 | mS |
| 11 | Bescherming tegen overontlading | 0.1--500 | ±0.01 | Een |
| 12 | Bescherming tegen overontlading | 0.1--20000 | ± 1 | mS |
| 13 | Evenwichtingsfunctie | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| openingsspanning | ||||
| 14 | Regelingstroom | 1 - 500 | ± 1 | mA |
| 15 | Laadstroom | 0.1--200 | ±0.01 | Een |
| 16 | Ontladingsstroom | 0.1--300 | ±0.01 | Een |
| 17 | Laadtijd | 0-100 | ± 1 | S |
| 18 | Tijd van ontlading | 0-100 | ± 1 | S |
| 19 | Het verschil tussen het eigen verbruik van een enkele cel | 0-500 | ±0.1 | uA |
| 20 | Resistentie | 0-999 | ± 1 | mΩ |
| 21 | Beschermingstijd voor kortsluiting | 0-5000 | ± 1 | US |
| 22 | kortsluitingstroom | 1000 | N | Een |
| 23 | De laadspanning van een enkele cel | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 24 | De ontladingsspanning van een enkele cel | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 25 | Opencircuitspanning | 160000 | ± 1 | mV |
| 26 | Aantal spanningsanalogen | 32 | 0 | Reeks |
Productdisplay
![]()
![]()
![]()