| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-PS8 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 13200~18300/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Lityum İyon Pil İçin Tarayıcılı Otomatik Prizmatik Pil Ayırma Makinesi 11 Kanal
Ürün Açıklaması
ACEY-PS8 Prizmatikpil8 kanallı otomatik sıralama makinesievrensel testlerin sınıflandırılması ve birleştirilmesi için uygundurprizmatikpiller. Makine, beslemeyi tahrik etmek için bant hattını benimser ve tip değişikliği basittir. Test verilerini analiz edebilir ve kaydedebilir.prizmatikarızalı pili özel olarak ortadan kaldırın ve pili tasnif ederek toplayın veeşleştirmealıcı tank tarafından. Operatörün yönetimi kolaydır.
Ürün Özellikleri
* Prizmatik pilin voltajını ve iç direncini otomatik olarak sıralayın.
* Yüksek hassasiyet ve hızlı hız, Yüksek derecede otomasyon, yüksek verimlilik
*Dokunmatik ekran kullanımı, kolay ve hızlı yanıt verme.
*Süreç algılama sinyali kapsamlı ve çeşitli olup yeterli olgunluk ve güvenilirlik sağlar
* İnce bağlantıların insancıllaştırılmış işlenmesi, operatörlerin ve ürünlerin güvenliğini büyük ölçüde garanti eder
*Bilgisayarlı
Ana Teknik Parametre
| Uyumlu Boyutlar | Uzunluk: 90 - 300 mm; Genişlik: 12 - 85 mm; Yükseklik: 90 - 300 mm |
| Kanal Sayısı | 7 OK kanalı + 1 NG kanalı |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrol sistemi + lineer modül |
| Yükleme ve Test Yöntemi | Entegre manuel yükleme ve otomatik test (isteğe bağlı dahili direnç test cihazı) |
| Tarama İşlevi | Entegre QR kodu, barkod ve daha fazla tarama işlevi |
| Sıralama İşlemi Özelliği | Tam otomatik ayıklama işlemi, manuel müdahaleyi azaltır |
| Sistem Arayüzü (İsteğe bağlı) | Pil QR kodu bilgilerinin ve test verilerinin gerçek zamanlı kaydedilmesi ve SPC analiz raporları oluşturulması için isteğe bağlı MES sistem arayüzü |
| Maksimum Sıralama Hızı | Saatte 1.000 adet, manuel ayıklamanın üç katından fazla verimlilik |
Ekipman Çevresel Gereksinimleri
| Ortam Sıcaklığı | 5°C - 35°C |
| Nem | %20 - %90 |
| Hava Basıncı | 0,5 - 0,6 MPa |
| Güç Kaynağı Gerilimi | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Yüzey Yük Oranı | ≤ 200kg/m² |
| Topraklama Tipi | Doğrudan Topraklama |
| Saha Durumu | Kirlilik ve güçlü elektromanyetik girişim içermez |
| Kurulum Ortamı | Düz, titreşim ve darbelerden arındırılmış |
| Ekipman Gürültüsü | ≤ 80dB |
Ürün Teşhiri
![]()
![]()