| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-PS8 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 13200~18300/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
دستگاه مرتب سازی باتری اتوماتیک 11 کانال با اسکنر برای باتری لیتیوم یون
توضیحات محصول
ACEY-PS8 پرزماتیکباتریدستگاه تصفیه اتوماتیک 8 کانالمناسب برای دسته بندی و تجمع آزمون از جهانی استپرزماتیکباتری ها. ماشین خط کمربند را برای هدایت تغذیه اتخاذ می کند و تغییر نوع ساده است. می تواند داده های آزمایش را تجزیه و تحلیل و ذخیره کندپرزماتیکباتری، حذف باتری معیوب به طور انحصاری و جمع آوری باتری با دسته بندی وتطابقدر کنار مخزن دریافت کننده آسان است برای اپراتور برای مدیریت.
ویژگی های محصول
*به طور خودکار ولتاژ و مقاومت داخلی باتری پرزماتیک را مرتب می کند.
* دقت بالا و سرعت بالا، درجه بالایی از اتوماسیون، بهره وری بالا
* کار با صفحه لمسی، پاسخ آسان و سریع
* سیگنال تشخیص فرآیند جامع و متنوع است که بلوغ و قابلیت اطمینان کافی را تضمین می کند
* پردازش انسانی از پیوندهای ظریف به شدت ایمنی اپراتورها و محصولات را تضمین می کند
*با کامپيوتر
پارامتر فنی اصلی
| ابعاد سازگار | طول: 90 - 300mm عرض: 12 - 85mm ارتفاع: 90 - 300mm |
| تعداد کانال ها | 7 کانال OK + 1 کانال NG |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC + ماژول خطی |
| روش بارگیری و آزمایش | بارگذاری دستی یکپارچه و آزمایش خودکار (بررسی کننده مقاومت داخلی اختیاری) |
| عملکرد اسکن | کد QR یکپارچه، بارکد و عملکرد اسکن بیشتر |
| ویژگی فرآیند مرتب سازی | فرآیند مرتب سازی کاملا خودکار مداخله دستی را کاهش می دهد |
| رابط سیستم (اختیاری) | رابط سیستم MES اختیاری برای ثبت اطلاعات کد QR باتری و داده های آزمایش در زمان واقعی، تولید گزارش های تجزیه و تحلیل SPC |
| حداکثر سرعت مرتب سازی | 1،000 عدد در ساعت، بیش از سه برابر کارایی مرتب سازی دستی |
الزامات محیطی تجهیزات
| دمای محیط | 5°C - 35°C |
| رطوبت | 20 تا 90 درصد |
| فشار هوا | 0.5 - 0.6 MPa |
| ولتاژ منبع برق | 220 ولت، 50 هرتز / 60 هرتز |
| نسبت بار سطحی | ≤ 200kg/m2 |
| نوع زمین گیری | زمین گیری مستقیم |
| وضعیت سایت | بدون آلودگی و تداخل الکترومغناطیسی قوی |
| محیط نصب | صاف، بدون لرزش و شوک |
| سر و صدا تجهیزات | ≤ 80dB |
نمایش محصول
![]()
![]()