| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-PS8 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 13200~18300/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Automatyczna aparatura do sortowania baterii 11 kanałów z skanerem do baterii litowo-jonowej
Opis produktu
ACEY-PS8 Prismaticakumulator8 kanałów automatyczna sortowanadaje się do sortowania i montażu testowych urządzeń uniwersalnychpryzmatyczneMaszyna przyjmuje linię paszową do napędzania karmienia, a zmiana typu jest prosta.pryzmatycznebaterii, usuwać tylko wadliwą baterię i zbierać baterię z sortowaniem idopasowanieJest łatwy w obsłudze dla operatora.
Cechy produktu
* Automatycznie sortuje napięcie i opór wewnętrzny baterii pryzmatycznej.
* Wysoka precyzja i szybka prędkość, wysoki stopień automatyzacji, wysoka wydajność
* Działanie na ekranie dotykowym, łatwe i szybkie reagowanie.
*Sygnał wykrywania procesu jest kompleksowy i zróżnicowany, zapewniając wystarczającą dojrzałość i niezawodność
*Uczciwe przetwarzanie subtelnych ogniw gwarantuje bezpieczeństwo operatorów i produktów
*Z komputerem
Główny parametr techniczny
| Kompatybilne wymiary | Długość: 90 - 300 mm; Szerokość: 12 - 85 mm; Wysokość: 90 - 300 mm |
| Liczba kanałów | 7 kanałów OK + 1 kanał NG |
| System sterowania | System sterowania PLC + moduł liniowy |
| Metoda załadunku i badania | Zintegrowane ręczne obciążenie i automatyczne badania (opcjonalny tester oporu wewnętrznego) |
| Funkcja skanowania | Zintegrowany kod QR, kod kreskowy i więcej funkcji skanowania |
| Charakterystyka procesu sortowania | Całkowicie zautomatyzowany proces sortowania zmniejsza interwencję ręczną |
| Interfejs systemowy (nieobowiązkowy) | Opcjonalny interfejs systemu MES do rejestrowania w czasie rzeczywistym informacji o kodzie QR baterii i danych z badań, generujący raporty analizy SPC |
| Maksymalna prędkość sortowania | 1, 000 sztuk na godzinę, ponad trzykrotnie wyższa niż wydajność ręcznego sortowania |
Wymogi dotyczące środowiska dla urządzeń
| Temperatura otoczenia | 5°C - 35°C |
| wilgotność | 20% - 90% |
| Ciśnienie powietrza | 0.5 - 0,6 MPa |
| Napięcie zasilania | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Wskaźnik obciążenia powierzchni | ≤ 200 kg/m2 |
| Rodzaj uziemienia | Bezpośrednie uziemienie |
| Stan terenu | Bez zanieczyszczeń i silnych zakłóceń elektromagnetycznych |
| Środowisko instalacji | Płaskie, wolne od wibracji i wstrząsów |
| Hałas urządzeń | ≤ 80 dB |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()