| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-PS8 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 13200~18300/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Αυτόματη μηχανή διαλογής μπαταριών 11 καναλιών με σαρωτή για μπαταρίες ιόντων λιθίου
Περιγραφή του προϊόντος
ACEY-PS8 ΠρισματικόμπαταρίαΜηχανή 8 καναλιών αυτόματης ταξινόμησηςείναι κατάλληλο για δοκιμή διαλογής και συναρμολόγησης καθολικώνπρίσμαΤο μηχάνημα υιοθετεί τη γραμμή ζώνης για να οδηγήσει την τροφοδοσία, και η αλλαγή τύπου είναι απλή.πρίσμαη μπαταρία, να αφαιρέσετε αποκλειστικά την ελαττωματική μπαταρία και να συλλέξετε την μπαταρία με τη διαλογή καιαντιστοιχίαΕίναι εύκολο για τον χειριστή να το χειριστεί.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
*Αυτόματη διαλογή της τάσης και της εσωτερικής αντίστασης της πρισματικής μπαταρίας.
*Υψηλή ακρίβεια και γρήγορη ταχύτητα,υψηλός βαθμός αυτοματοποίησης,υψηλή παραγωγικότητα
* Λειτουργία με οθόνη αφής, εύκολη και γρήγορη ανταπόκριση.
*Το σήμα ανίχνευσης διαδικασίας είναι ολοκληρωμένο και ποικίλο, εξασφαλίζοντας επαρκή ωριμότητα και αξιοπιστία
*Η ανθρωπισμένη επεξεργασία των λεπτών συνδέσμων εγγυάται σημαντικά την ασφάλεια των χειριστών και των προϊόντων
Με υπολογιστή
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Συμβατές διαστάσεις | Διάστημα: 90 - 300 mm, πλάτος: 12 - 85 mm, ύψος: 90 - 300 mm |
| Αριθμός καναλιών | 7 κανάλια OK + 1 κανάλι NG |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC + γραμμική μονάδα |
| Μέθοδος φόρτωσης και δοκιμής | Ενσωματωμένη χειροκίνητη φόρτιση και αυτόματη δοκιμή (προαιρετικός δοκιμαστής εσωτερικής αντίστασης) |
| Λειτουργία σάρωσης | Ενσωματωμένος QR κωδικός, barcode και περισσότερη λειτουργία σαρώσεως |
| Χαρακτηριστικό της διαδικασίας διαλογής | Η πλήρως αυτοματοποιημένη διαδικασία διαλογής μειώνει την χειροκίνητη παρέμβαση |
| Διασύνδεση συστήματος (προαιρετική) | Προαιρετική διεπαφή συστήματος MES για την καταγραφή σε πραγματικό χρόνο πληροφοριών QR κώδικα μπαταρίας και δεδομένων δοκιμής, δημιουργώντας εκθέσεις ανάλυσης SPC |
| Μέγιστη ταχύτητα διαλογής | 1,000 τεμάχια την ώρα, περισσότερο από τρεις φορές η αποτελεσματικότητα της χειροκίνητης διαλογής |
Περιβαλλοντικές απαιτήσεις εξοπλισμού
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 5°C - 35°C |
| Η υγρασία | 20% - 90% |
| Πίεση αέρα | 0.5 - 0,6 MPa |
| Τετάρτη | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Αναλογία επιφανειακού φορτίου | ≤ 200 kg/m2 |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Κατάσταση του τόπου | Απαλλαγμένο από ρύπανση και ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Περιβάλλον εγκατάστασης | Σπίτι, απαλλαγμένο από δονήσεις και σοκ |
| Θόρυβος εξοπλισμού | ≤ 80dB |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()