| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-PS8 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 13200~18300/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Automatische prismatische batterij sorteermachine 11 kanalen met scanner voor lithium-ion batterij
Productbeschrijving
ACEY-PS8 PrismatischbatterijAutomatische sorteermachine met 8 kanalenis geschikt voor het sorteren en monteren van universelegeprismateerdDe machine gebruikt de riemlijn om de voeding aan te sturen, en de verandering van het type is eenvoudig.geprismateerdde batterij, verwijder uitsluitend de defecte batterij en verzamel de batterij met de sortering enovereenkomenHet is gemakkelijk voor de bediener te beheren.
Productkenmerken
*De spanning en de interne weerstand van de prismatische batterij worden automatisch gesorteerd.
*Hoge precisie en hoge snelheid,Hoge mate van automatisering,hoge productiviteit
*Touchscreen werking, makkelijk en snel reageren.
*Het procesdetectiesignaal is uitgebreid en divers, waardoor voldoende volwassenheid en betrouwbaarheid wordt gewaarborgd
*De gehumaniseerde verwerking van subtiele verbindingen garandeert de veiligheid van de gebruikers en de producten
* Met een computer
Hoofdtechnische parameter
| Compatibele afmetingen | Lange: 90 - 300 mm; breedte: 12 - 85 mm; hoogte: 90 - 300 mm |
| Aantal kanalen | 7 OK-kanalen + 1 NG-kanaal |
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem + lineaire module |
| Laad- en testmethode | Geïntegreerd handmatig laden en automatisch testen (optioneel interne weerstandstester) |
| Scanningsfunctie | Geïntegreerde QR-code, streepjescode en meer scanfunctie |
| Kenmerken van het sorteerproces | Volledig geautomatiseerd sorteerproces vermindert handmatig ingrijpen |
| Systeminterface (optioneel) | Facultatieve MES-systeeminterface voor real-time opname van batterij QR-code-informatie en testgegevens, waarbij SPC-analyseverslagen worden gegenereerd |
| Maximale sorteersnelheid | 1,000 stuks per uur, meer dan drie keer zo efficiënt als handmatig sorteren |
Omgevingsvereisten voor apparatuur
| Omgevingstemperatuur | 5°C - 35°C |
| Vochtigheid | 20% tot 90% |
| Luchtdruk | 0.5 - 0,6 MPa |
| Spanning van de voedingsbron | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Verhouding van de oppervlaktebelasting | ≤ 200 kg/m2 |
| Typ van aan de grond brengen | Directe gronding |
| Stand van de locatie | Vrij van verontreiniging en sterke elektromagnetische interferentie |
| Installatieomgeving | Vlak, vrij van trillingen en schokken |
| Ruis van apparatuur | ≤ 80 dB |
Productdisplay
![]()
![]()