| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-MS03 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 3800~3990/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Uygulanabilir Pil Tipleri | 280Ah prizmatik lityum piller, silindirli lityum piller, polimer hücreler |
| Uyumlu Modül Boyutları | Prismatik: Uzunluğu 80-300mm, Kalınlığı 10-100mm, Yüksekliği 80-300mm Silindir şeklinde: çapı 21-50 mm, uzunluğu 65-200 mm Polymer: Genişliği 30-300mm, Uzunluğu 50-500mm |
| Ekipman kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Güvenlik özelliği | Güvenliğin artırılması için çift el ile çalıştırmak |
| Kanal Ayarları | Daha iyi maliyet verimliliği için 10 kanal ayarları mevcuttur |
| Boyutlar (L × W × H) | 800 mm × 750 mm × 1302 mm |
| Ağırlık | 100 KG |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | 5°C - 35°C |
| Nemlilik | % 20 - % 90 |
| Hava basıncı | 0.5 - 0.6 MPa |
| Güç kaynağı voltajı | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Yüzey yük oranı | ≤200 kg/m2 |
| Yerleştirme Tipi | Doğrudan Yerleştirme |
| Sitesi | Kirlilikten ve güçlü elektromanyetik müdahaleden uzak |
| Kurulum ortamı | Düz, titreşimden ve şoktan uzak |
| Ekipman gürültüsü | ≤ 80 dB |