| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-PS8 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 3630~13335/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-PS8 lityum pil ayıklama makinesi, profesyonel pil paketi üreticileri için önemli bir araçtır. LiFePO4 ve NCM türleri de dahil olmak üzere prizmatik hücreleri açık devre voltajına (OCV) ve iç direncine (IR) göre test etmek ve sınıflandırmak amacıyla tasarlanmıştır.
| Öğe | Şartname |
|---|---|
| Uygulanabilir Pil Türü | Prizmatik (kare) pil |
| Uyumlu Boyut Aralığı | Uzunluk: 100-300 mm; Genişlik: 20-85 mm; Yükseklik: 100-300 mm |
| Kanalları Sıralama | 7 sınıf + NG (İyi Değil) |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Yükleme ve Algılama | Manuel yükleme + otomatik test (dahili direnç test cihazı markası isteğe bağlı) |
| Otomasyon Seviyesi | Minimum manuel müdahaleyle tam otomatik ayıklama süreci |
| MES Arayüzü | Mevcut; veri yüklemeyi ve SPC analiz raporu oluşturmayı destekler |
| Sıralama Hızı | 1000 adet/saat'e kadar (manuel sıralamaya göre 3 kattan fazla daha verimli) |
| Ortam Sıcaklığı | -30°C ila 50°C |
| Nem | ≤ %90 |
| Hava Basıncı | 0,5-0,6 MPa |
| Güç Kaynağı | 220V, 50Hz/60Hz |
| Zemin Yükü Gereksinimi | ≤ 200 kg/m² |
| Topraklama Tipi | Doğrudan topraklama |
| Site Gereksinimleri | Kirlilik yok ve güçlü elektromanyetik girişim yok |
| Kurulum Ortamı | Düz yüzey, titreşim veya darbe yok |
| Gürültü Seviyesi | ≤ 80 dB |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | Yaklaşık. 1955 × 1624 × 1596 mm |
| Makine Ağırlığı | Yaklaşık. 477 kilo |
| Ekipman Rengi | Bilgisayar beyazı (özelleştirilebilir) |