| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT530-128P |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 14800~15200/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 30A 128 Kanal Lityum Hücre Testörü Prismatik Pil Kapasitesinin Sınıflandırılması için Seçenek Alligator Klipleri
Ürün Tanımı
ACEY-BCT530-128P, hücre oluşumu/şarj kapasitesi doğrulama aşamasında pilin voltaj ve kapasite parametrelerini test etmek için kullanılır.Pillerin aynı sınıflara sınıflandırılmasını gerçekleştirir., veri analizi yapar ve sonuçları yükler ve paylaşır.
Ürün Özellikleri
1Her batarya, sabit akım ve sabit voltaj kaynağı ile bağımsız olarak kontrol edilir, böylece istikrar ve çarpma olmaması sağlanır.
2Ekipman, bir STM32 mikrodenetleyici ile kontrol edilir ve bir bilgisayarla birlikte çalışır.ve aynı zamanda cihazın klavye panelinden doğrudan çalıştırılabilirAyarlama işlemi testi tamamlar ve sıralama yapar.
3. Her pilin durumunun gerçek zamanlı tespiti ve gösterimi. Eğer bir anormallik varsa, kanal çalışmayı bırakır ve gösterge ışığı aydınlatır.
4Güç geri getirildikten sonra, orijinal çalışma sürecine devam edebilir.
5Güç transistörü, daha düşük voltaj boşaltımı olan piller için uygun bir alan etkisi transistörü kullanır.
6Açık ve sezgisel bir grafik işletim arayüzü kullanır. Aynı anda pil voltajı, akım, zaman ve kapasite gibi verileri gösterir.ve ilgili çalışma durumunu ve anormal koşulları görüntülemek için farklı renkler ayarlayabilirsiniz.
7Yazılım güçlü ve insan-makine ara yüzü dostça.
8Dört telli test ara yüzü yüksek ölçüm doğruluğunu sağlar.
9Modüler tasarım konsepti bakımını kolaylaştırır.
Ana Teknik Parametreler
| Ekipman kanallarının sayısı | Bütün makine 128chs |
| Dış boyut | Uzunluk1835* genişlik931* yükseklik 1840 |
| Kutunun rengi | Standart (özelleştirilebilir) |
| Sıkıştırma tipi | Düz baş klemesi (timsah klemesi ile isteğe bağlı) |
| Sıkıştırma yayı | 78.5mm |
| Kanal kontrol modu | Her kanal bağımsız olarak başlatılabilir, durdurulabilir, askıya alınabilir, devam edilebilir ve korunabilir. |
| Her kanal bağımsız sabit voltaj ve akım vardır. | |
| Her kanalın şarj akımının ve boşaltma akımının doğruluğu yazılımla otomatik olarak kalibre edilebilir | |
| Çalışma güç kaynağı | Üç fazlı beş tel AC380V土10%, 50Hz |
| Güç faktörü | ≥ 0.99 |
| AC akım bozulma oranı | % ≤2 |
| Tüm makinenin verimliliği | Ücret %75 |
| Enerji tüketimi çalışmaları | ≤23KW |
| Ekipman arızası oranı | % 1 |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık -10-40°C. Nitelik Nemliği 80% |
| Sıcaklık dağılma modu | Doğal rüzgar, yukarı çıkış |
| Voltaj ölçüm aralığı | DC 0~5V |
| Pil gerilim aralığı | DC 0~4.5V şarj; DC 4.5~2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | DC 2~4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± 0.05% +% 0.05 dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Voltaj sabitliği | ≤ ± 1mV |
| Akım aralığı | Şarj DC30mA30A; boşaltma DC 30mA30A |
| Mevcut doğruluk | ± ((% 0,05% okuma +% 0,05% dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Mevcut istikrar | ≤ ± 1mA |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar kontrolü, tarama fonksiyonu ile tüm dolabı kontrol edebilirsiniz |
| İletişim modu | 485s port iletişim (port oranı 57600) / TCP |
| Süreç ayarları | 32 basamak ve 256 döngü ayarlanabilir |
| Şarj modu | Sabit akım; sabit basınç; sabit akım ve basınç |
| Ücretleme sınır koşulları | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbestleme modu | Sürekli akış, sürekli güç, sürekli direnç |
| Serbest bırakma sınır koşulları | Voltaj, zaman ve kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite koruması, güç kesme koruması, veri kesim noktası kurtarma |
| Zaman Çerçevesi | 0~3000 min / adım dakikada |
| Zaman doğruluğu | ≤±0.1% |
| Örnekleme denetim döngüsü | 1s-60s isteğe bağlı |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, açık devre voltajı, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Voltaj, akım, zaman, kapasite vb kaydedebilir, otomatik olarak sabit akım şarj oranı, kapasite kaybı, boşaltma verimliliği, ortalama voltaj, ortalama voltaj,Veriler eğrisi ve döngü diyagramı sağlar; metin, excel, word veya mdb biçimindeki veri dosyasını çıkarabilir |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()
![]()