| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BCT530-128P |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 14800~15200/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
5V 30A 128 کانال لیتیم سلول تست کننده فلش های تمساح اختیاری برای درجه بندی ظرفیت باتری پرزماتیک
توضیحات محصول
ACEY-BCT530-128P برای آزمایش پارامترهای ولتاژ و ظرفیت باتری در طول مرحله تشکیل سلول / تأیید ظرفیت شارژ استفاده می شود. بر اساس نتایج آزمایش،طبقه بندی باتری ها را به همان درجه ها انجام می دهد، تجزیه و تحلیل داده ها را انجام می دهد و نتایج را آپلود و به اشتراک می گذارد.
ویژگی های محصول
1هر باتری به طور مستقل کنترل می شود، با منبع جریان ثابت و ولتاژ ثابت خود، اطمینان از ثبات و بدون ضربه.
2دستگاه توسط یک میکروکنترلر STM32 کنترل می شود و در ارتباط با یک کامپیوتر کار می کند.و همچنین می تواند به طور مستقیم از طریق صفحه کلید دستگاه کار کندفرآیند تنظیم، تست را تکمیل می کند و مرتب سازی را انجام می دهد.
3. تشخیص زمان واقعی و نمایش وضعیت هر باتری. اگر یک ناهنجاری وجود داشته باشد، کانال کار را متوقف می کند و چراغ شاخص روشن می شود.
4. این دارای یک عملکرد محافظت از خاموش کردن قدرت است. پس از قدرت بازگرداندن، می تواند روند کار اصلی را ادامه دهد.
5ترانزیستور قدرت از یک ترانزیستور اثر میدان استفاده می کند، مناسب برای باتری هایی با تخلیه ولتاژ پایین، مانند باتری های لیتیوم فوسفات آهن.
6. این یک رابط عملیاتی گرافیکی را اتخاذ می کند ، که روشن و بدیهی است. همزمان داده هایی مانند ولتاژ باتری ، جریان ، زمان و ظرفیت را نمایش می دهد ،و می تواند رنگ های مختلف را تنظیم کند تا وضعیت کاری مربوطه و شرایط غیر طبیعی را نشان دهد.
7نرم افزار قدرتمند است و رابط انسان-ماشين دوستانه است.
8رابط تست چهار سیم دقت اندازه گیری بالا را تضمین می کند.
9مفهوم طراحی ماژولار باعث می شود که نگهداری آن آسان باشد.
پارامتر فنی اصلی
| تعداد کانال های تجهیزات | کل دستگاه 128cs |
| ابعاد بیرونی | طول1835* عرض931* ارتفاع 1840 |
| رنگ جعبه | استاندارد (تخصیص پذیر) |
| نوع کلیمپ | کلیمپ سر مسطح (اختیاری با کلیمپ تمساح) |
| بهار کلیمپ | 78.5 میلی متر |
| حالت کنترل کانال | هر کانال می تواند به طور مستقل شروع شود، متوقف شود، متوقف شود، ادامه یابد و محافظت شود. |
| هر کانال دارای ولتاژ ثابت مستقل و جریان است. مدار کنترل سخت افزار | |
| دقت جریان شارژ و جریان تخلیه هر کانال می تواند به طور خودکار توسط نرم افزار کالیبراسیون شود | |
| منبع برق کار | سه فاز پنج سیم AC380V土10٪، 50Hz |
| فاکتور قدرت | ≥0.99 |
| نرخ تحریف جریان AC | ≤2٪ |
| بهره وری کل ماشین | 75درصد |
| کار مصرف برق | ≤23KW |
| نرخ شکست تجهیزات | < ۱٪ |
| محیط کار | دمای -10 تا 40 درجه سانتیگراد رطوبت نسبی 80٪ |
| حالت انتشار گرما | باد طبیعی وارد می شود، خروجی بالا |
| محدوده اندازه گیری ولتاژ | DC 0 ~ 5V |
| محدوده ولتاژ باتری | شارژ DC 0 ~ 4.5V؛ تخلیه DC 4.5 ~ 2V |
| محدوده ولتاژ ثابت | DC 2 ~ 4.5V |
| دقت ولتاژ | ± ((0.05% خواندن + 0.05٪ کامل) ، نسبت وضوح 1mV |
| ثبات ولتاژ | ≤ ((±1mV) |
| محدوده فعلی | شارژ DC30mA 30A؛ تخلیه DC 30mA 30A |
| دقت فعلی | ± ((0.05٪ خواندن + 0.05٪ کامل) ، نسبت وضوح 1mV |
| ثبات فعلی | ≤ ± 1mA |
| حالت کنترل | کنترل کامپیوتر، می تواند کل کابینت را با عملکرد اسکن کنترل کند |
| حالت ارتباط | 485s ارتباطات بندر (عدد بندر 57600) / TCP |
| تنظیمات فرآیند | تا 32 مرحله و 256 چرخه می تواند تنظیم شود |
| حالت شارژ | جریان ثابت فشار ثابت جریان ثابت و فشار ثابت |
| شرایط قطع هزینه | ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت |
| حالت تخلیه | جریان ثابت، قدرت ثابت، مقاومت ثابت |
| شرایط قطع تخلیه | ولتاژ، زمان و ظرفیت |
| عملکرد حفاظت | ولتاژ بالا، ولتاژ پایین، ولتاژ بالا، ولتاژ پایین، حفاظت از بیش از حد ظرفیت، حفاظت از قطع برق، بازیابی نقطه قطع داده |
| چارچوب زمانی | 0~3000 دقیقه / قدم در دقیقه |
| دقت زمان | ≤±0.1% |
| چرخه بازرسی نمونه برداری | 1s-60s اختیاری |
| دسته بندی باتری | تقسیم بر اساس ظرفیت، زمان، ولتاژ مدار باز، پلتفرم تخلیه و غیره |
| پردازش اطلاعات | می تواند ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت و غیره را ثبت کند، به طور خودکار نسبت شارژ جریان ثابت، از دست دادن ظرفیت، بهره وری تخلیه، ولتاژ متوسط، ولتاژ متوسط را محاسبه کند،ارائه منحنی داده و نمودار چرخه؛ می تواند متن، اکسل، کلمه و یا mdb فایل داده های فرمت خروجی |
نمایش محصول
![]()
![]()
![]()
![]()