| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BCT530-128P |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 14800~15200/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
5V 30A 128 kanalen Lithiumcell Tester Optioneel Alligator Clips voor prismatische batterijcapaciteit
Productbeschrijving
ACEY-BCT530-128P wordt gebruikt voor de test van de spannings- en capaciteitsparameters van de batterij tijdens de fase van cellenvorming/verificatie van de laadcapaciteit.de batterijen in dezelfde categorieën indelen, dataanalyse uitvoert en de resultaten uploadt en deelt.
Productkenmerken
1Elke batterij wordt onafhankelijk aangestuurd, met een eigen constante stroom- en constantspanningsbron, die de stabiliteit en de afwijking van schokken verzekert.
2De apparatuur wordt bestuurd door een microcontroller STM32 en werkt in combinatie met een computer.en kan ook rechtstreeks worden bediend via het toetsenbordpaneel van het apparaatHet instelproces voltooit de test en voert het sorteren uit.
3. Real-time detectie en weergave van de status van elke batterij.
4Het heeft een afschakelfunctie en kan na herstel van de stroom het oorspronkelijke werkproces hervatten.
5De krachtransistor maakt gebruik van een veldtransistor, geschikt voor batterijen met een lagere spanningsontlading, zoals lithium-ijzerfosfaatbatterijen.
6Het maakt gebruik van een grafische bedieningsinterface, die helder en intuïtief is.en kan verschillende kleuren instellen om de bijbehorende werkstatus en abnormale omstandigheden weer te geven.
7De software is krachtig en de mens-machine interface is vriendelijk.
8De testinterface met vier draden zorgt voor een hoge meetnauwkeurigheid.
9Het modulaire ontwerpconcept maakt het eenvoudig te onderhouden.
Hoofdtechnische parameter
| Aantal apparatuurkanalen | De hele machine heeft 128 ch |
| Externe afmeting | Lengte1835* breedte931* hoogte 1840 |
| Kleur van de koffer | Standaard (aanpasbaar) |
| Tipe klem | Vlakke kopklem (optioneel met krokodilklem) |
| Clampspring | 78.5 mm |
| Kanalbesturingsmodus | Elk kanaal kan onafhankelijk worden gestart, gestopt, opgeschort, voortgezet en beschermd. |
| Elk kanaal heeft een onafhankelijke constante spanning en stroom. | |
| De nauwkeurigheid van de laadstroom en de ontladingstroom van elk kanaal kan automatisch worden gekalibreerd door software | |
| Werkende stroomtoevoer | Driefasige vijfdraad AC380V土10%, 50Hz |
| Vermogensfactor | ≥ 0.99 |
| AC-stroomvervorming | ≤ 2% |
| de efficiëntie van de gehele machine | Heffing 75% |
| Werkzaamheden op het gebied van energieverbruik | ≤ 23 kW |
| Verslechteringspercentage van apparatuur | < 1% |
| Werkomgeving | Temperatuur -10 tot 40°C. Relatieve luchtvochtigheid 80% |
| Warmteafvoermodus | Natuurlijke wind in, uitlaat naar boven |
| Voltage meetbereik | DC 0~5V |
| Batterijspanningsbereik | DC-lading 0~4,5V; DC-ontlading 4,5~2V |
| Constant spanningsbereik | DC 2~4,5 V |
| Spanningsnauwkeurigheid | ± 0.05% + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Spanningsstabiliteit | ≤ ± 1 mV |
| Stroombereik | Laadstroom DC30mA30A; ontladingstroom DC30mA30A |
| Huidige nauwkeurigheid | ± ((0,05% van de waarde + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Huidige stabiliteit | ≤ ± 1 mA |
| Besturingsmodus | Computerbesturing, kan de hele kast besturen met scanning functie |
| Communicatiemodus | 485s havencommunicatie (portrate 57600) / TCP |
| Procesinstellingen | Tot 32 treden en 256 cycli kunnen worden ingesteld |
| Laadmodus | Constante stroom; constante druk; constante stroom en druk |
| Vergoedingsbeperkende voorwaarden | Spanning, stroom, tijd, capaciteit |
| Ontladingsmodus | Permanente stroom, constant vermogen, constante weerstand |
| Afvoerbeperkingen | Spanning, tijd en capaciteit |
| Beschermingsfunctie | Overspanning, onderspanning, overstroom, onderstroom, overcapaciteitsbescherming, afsluitingsbescherming, data breakpoint recovery |
| Tijdsbestek | 0~3000 min/stap in min |
| Tijdnauwkeurigheid | ≤ ± 0.1% |
| Proefproefinspectiecyclus | 1s-60s optioneel |
| Sorteren van batterijen | Verdeel naar capaciteit, tijd, open-circuitspanning, ontladingsplatform, enz. |
| Gegevensverwerking | Kan spanning, stroom, tijd, capaciteit enz. registreren, automatisch berekenen constante stroom oplaadverhouding, capaciteitsverlies, ontlading efficiëntie, gemiddelde spanning, mediane spanning,gegevenscurve en cyclusdiagram; kan tekst, excel, word of mdb formaat gegevensbestand uitvoeren |
Productdisplay
![]()
![]()
![]()
![]()