| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-BPS-1 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 1298~1438/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Pneumatyczna maszyna do kręcania monet dla CR2032 CR2025 CR2016
Opis produktu
ACEY-BPS-1 Button battery pneumatic sealing machineis applied to the production of samples for the research and development of battery materials in the laboratory for button batteries and capacitor scientific research sealing, a także może być stosowany do produkcji próbnej w małych partiach w fabrykach. Przyjmuje tryb pneumatyczny i oszczędza wysiłek.odlewanie kompresyjneZestaw form do akumulatorów przyciskowych serii CR20, takich jak CR2032, CR2025, CR2016, itp.
Cechy
* dolna forma jest ograniczona przez pierścień pozycjonowania o wysokiej precyzji w celu sterowania wysokością opakowania baterii, tak aby uniknąć nadmiernego i niestabilnego ciśnienia opakowania,które mogą spowodować uszkodzenie akumulatora i kubka uszczelniającego.
* Pierścień wewnętrzny górnej kubki uszczelniającej formy jest wyposażony w mechanizm centryzacji sprężyny z śruby, aby zapewnić, że w przypadku, gdy bateria utknęła i nie może zostać usunięta podczas uszczelniania,Bateria przycisku może być wymuszona przez skręcenie górnej śruby.
* Do dostarczania powietrza wykorzystuje się butle z sprężonym powietrzem lub z gazem obojętnym.
* Precyzyjna konstrukcja formy zapewnia dokładne i niezawodne formowanie uszczelniające, konstrukcję konstrukcji stalowej, stabilne i bezpieczne użytkowanie.
*Praca czysto pneumatyczna, bez prądu, wygodna i łatwa w obsłudze;
Parametry produktu
| Źródło powietrza: | 0.6~0.8MPa argonu, butli gazu azotowego lub sprężonego powietrza (przemysł sprężony nie jest zalecany w schowku do rękawic) |
| Konstrukcja wydechowa: | specjalnie zaprojektowana odsłona, która może być podłączona zewnętrznie za pomocą KF40 i innych urządzeń, |
| Zużycie powietrza: | około 480 ml zużycia powietrza dla pojedynczego fok |
| Ciśnienie uszczelniające: | ręczne sterowanie zaworem sterującym, ciśnienie 1 MPa, zalecane ciśnienie 0,7 MPa, |
| dokładność w zakresie ±0,5% | |
| Utrój uszczelnienia: | 30 mm |
| Wymiary: | 295 mm x 200 mm x 335 mm |
| Poziom: | 30 kg. |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()
![]()
![]()