| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-PS8 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 3630~13335/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η μηχανή διαλογής μπαταριών λιθίου ACEY-PS8 είναι ένα απαραίτητο εργαλείο για επαγγελματίες κατασκευαστές συσκευασιών μπαταριών. Είναι ειδικά κατασκευασμένο για να δοκιμάζει και να ταξινομεί πρισματικά κύτταρα - συμπεριλαμβανομένων των τύπων LiFePO4 και NCM - σύμφωνα με την τάση ανοιχτού κυκλώματος (OCV) και την εσωτερική αντίσταση (IR).
| Είδος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Ισχύων τύπος μπαταρίας | Πρισματική (τετράγωνη) μπαταρία |
| Συμβατό εύρος μεγεθών | Μήκος: 100-300 mm; Πλάτος: 20-85 mm; Ύψος: 100-300 mm |
| Ταξινόμηση καναλιών | 7 βαθμοί + NG (Όχι καλό) |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Φόρτωση & Ανίχνευση | Χειροκίνητη φόρτωση + αυτόματη δοκιμή (προαιρετική μάρκα ελεγκτή εσωτερικής αντίστασης) |
| Επίπεδο Αυτοματισμού | Πλήρως αυτοματοποιημένη διαδικασία ταξινόμησης με ελάχιστη χειροκίνητη παρέμβαση |
| Διεπαφή MES | Διαθέσιμος; υποστηρίζει τη μεταφόρτωση δεδομένων και τη δημιουργία αναφορών ανάλυσης SPC |
| Ταχύτητα ταξινόμησης | Έως 1000 τμχ/ώρα (πάνω από 3 φορές πιο αποτελεσματική από τη χειροκίνητη ταξινόμηση) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -30°C έως 50°C |
| Υγρασία | ≤ 90% |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6 MPa |
| Τροφοδοτικό | 220V, 50Hz/60Hz |
| Απαίτηση φορτίου δαπέδου | ≤ 200 kg/m² |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Απαιτήσεις τοποθεσίας | Χωρίς ρύπανση και χωρίς ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Περιβάλλον Εγκατάστασης | Επίπεδη επιφάνεια, χωρίς κραδασμούς ή κρούσεις |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 80 dB |
| Διαστάσεις μηχανήματος (Μ×Π×Υ) | Περίπου 1955 × 1624 × 1596 χλστ |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 477 κιλά |
| Χρώμα εξοπλισμού | Λευκό υπολογιστή (προσαρμόσιμο) |