| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-MS03 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 3800~3990/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Εφαρμόσιμοι τύποι μπαταριών | Πρισματικές μπαταρίες λιθίου 280Ah, κυλινδρικές μπαταρίες λιθίου, κυψέλες πολυμερών |
| Συμβατές διαστάσεις μονάδων | Πρισματικό: μήκος 80-300mm, πάχος 10-100mm, ύψος 80-300mm Κυλινδρικό: Διαμέτρου 21-50 mm, μήκους 65-200 mm Πολυμερές: πλάτος 30-300 mm, μήκος 50-500 mm |
| Μέθοδος ελέγχου εξοπλισμού | Έλεγχος PLC |
| Τμήμα ασφαλείας | Δύο χειροκίνητη εκκίνηση για μεγαλύτερη ασφάλεια |
| Ρυθμίσεις καναλιού | 10 διαθέσιμες ρυθμίσεις καναλιών για καλύτερη οικονομική απόδοση |
| Μέγεθος (L × W × H) | 800 mm × 750 mm × 1302 mm |
| Βάρος | 100 κιλά |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 5°C - 35°C |
| Η υγρασία | 20% - 90% |
| Πίεση αέρα | 0.5 - 0,6 MPa |
| Τετάρτη | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Αναλογία επιφανειακού φορτίου | ≤ 200 kg/m2 |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Τοποθεσία | Απαλλαγμένο από ρύπανση και ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Περιβάλλον εγκατάστασης | Σπίτι, απαλλαγμένο από δονήσεις και σοκ |
| Θόρυβος εξοπλισμού | ≤ 80 dB |