| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BPS-1 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 1298~1438/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Pneumatische muntcellencrimpmachine voor CR2032 CR2025 CR2016
Productbeschrijving
ACEY-BPS-1 Button battery pneumatic sealing machineis applied to the production of samples for the research and development of battery materials in the laboratory for button batteries and capacitor scientific research sealingHet kan ook worden gebruikt voor droge poedertablettering, nat poedertablettering,compressievormingEen set vormen voor knopbatterijen van de CR20-serie, zoals CR2032, CR2025, CR2016, enz.
Kenmerken
*De ondervorm is beperkt door een zeer nauwkeurige positioneringsring om de hoogte van de batterijverpakking te regelen, zodat overmatige en onstabiele verpakkingsdruk wordt vermeden,die schade kunnen veroorzaken aan de batterij en de afdichtingsbeker.
*De binnenste ring van de bovenste vormdichtingsbeker is uitgerust met een schroefveercentreringsmechanisme om ervoor te zorgen dat in het geval dat de batterij vastzit en niet kan worden verwijderd tijdens het dichten,de knopbatterij kan worden gedwongen door het draaien van de bovenste schroef.
* Voor de luchtvoorziening worden perslucht- of inerte gasflessen gebruikt.
*Precisie vormontwerp zorgt voor nauwkeurige en betrouwbare afdichting, solide stalen structuurontwerp, stabiel en veilig gebruik.
*Pure pneumatische werking, geen elektriciteit, handig en gemakkelijk te gebruiken;
Productparameters
| Luchtbron: | 0.6~0.8MPa argon, stikstofgasfles of perslucht (perslucht wordt niet aanbevolen in de handschoenenkast) |
| Ontwerp van de uitlaat: | een speciaal ontworpen uitlaatpoort, dat via KF40 en andere apparaten extern kan worden aangesloten, |
| Luchtverbruik: | ongeveer 480 ml luchtverbruik voor één zeehond |
| Afdichtingsdruk: | handmatige bediening van de klep, druk 1MPa, aanbevolen druk 0,7MPa, |
| nauwkeurigheid binnen ±0,5% | |
| Afdichting: | 30 mm |
| Afmetingen: | 295 mm x 200 mm x 335 mm |
| Gewicht: | 30 kilo. |
Productdisplay
![]()
![]()
![]()
![]()