| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SS11 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 3180~14080/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
2'si 1 arada silindirik pil sınıflandırma ve yalıtım kağıdı yapıştırma makinesi, lityum pil hücresi sınıflandırması ve balık kağıdı yalıtım işlemi için tasarlanmış entegre bir otomatik sistemdir. Bu ekipman, akü voltajını ve dahili direnci ayırmayı, yalıtım kağıdı yapıştırmayı, otomatik beslemeyi ve almayı tek bir akıllı üretim ünitesinde birleştirerek akü paketi montaj verimliliğini önemli ölçüde artırır ve işçilik maliyetlerini azaltır.
| Ürün No. | ACEY-SS11 |
|---|---|
| Etiket Makinası | |
| Gerilim Beslemesi | Tek fazlı ~ 220V, 50Hz |
| Nominal Güç | 2KW |
| Yüzey Pedi Malzemesi | Yayla arpa kağıdı veya PVC malzeme |
| Malzeme Özellikleri | Arpa kağıt rulosu malzemesinin maksimum çapı: 350MM, Kağıt rulosu çekirdeğinin iç çapı: 72-75MM |
| Pil Türü | 18650 pil hücresinin pozitif veya negatif kutbu otomatik olarak yayla arpa kağıt matı veya PVC malzeme ile yapıştırılır |
| Besleme Yöntemi | Pil hücresi haznesini takın: Her seferinde 400 adet, 2 ayrı yerleştirme ünitesi için mevcuttur |
| Pnömatik Basınç | 0.4-0.6Mpa arpa kağıt makinesi |
| Yastıklama Gücü | Elektrikli veya pnömatik |
| Kontrol Cihazı | 7,5 inç dokunmatik ekran, PLC programlayıcı ve servo motor |
| Arpa Kağıt Rulo Genişliği | 100 mm |
| Hız | 4000-4500PCS / saat, yumruk başına 4PCS |
| Boyutlar | L1000mm×710mm×1500mm |
| Makine Ağırlığı | 200Kg |
| Bıçak Kalıbı | Yavaş hareket eden tel işleme yöntemi, yüksek hassasiyet, 5000 bıçak kalıbı yapışkan suyu gidermek için bir kez kaplanır |
| Ayırma Makinesi | |
| Ekipman Güç Kaynağı | Tek faz ~220V±10%/50Hz±10%, güç <300W |
| Pil Çeşitleri | 18650 (diğer boyutlar mevcuttur) |
| Alıcı Kanal | 10 sıralama ve eşleştirme grubu kanalı, 1 niteliksiz ürün kanalı, her kanalın sıralama değeri için isteğe bağlı ayar mevcuttur |
| Test Parametreleri | AC iç direnci, DC gerilimi |
| İç Direnç Testi | Test aralığı: 80mΩ, Doğruluk: ±%0,5rdg, Ekran çözünürlüğü: 0,01mΩ |
| Gerilim Testi | Test aralığı: 8V, Doğruluk: ±0,015%rdg, Ekran çözünürlüğü: 0,01mV |
| Sıralama Hızı | 6000 adet/saat |
| Çözme Kanalı | 400 pil saklanabilir |
| Sonucu Görüntüle | 5,7 inç LCD ekran + PC senkron ekran + endüstriyel bilgisayar |
| Ağırlık | <300Kg |