| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-SS11 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 3180~14080/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
2 w 1 cylindryczna maszyna do sortowania baterii i klejania papieru izolacyjnego jest zintegrowanym automatycznym systemem zaprojektowanym do klasyfikacji ogniw baterii litowej i przetwarzania izolacji papieru rybnego.To urządzenie łączy w sobie napięcie akumulatora i sortowanie wewnętrznego oporu, przyklejanie papieru izolacyjnego, automatyczne podawanie i odbieranie w jednej inteligentnej jednostce produkcyjnej, znacząco poprawiając wydajność montażu zestawu baterii i zmniejszając koszty pracy.
| Artykuł nr. | ACEY-SS11 |
|---|---|
| Maszyna do naklejki | |
| Zasilanie napięciem | Jednopasowe ~ 220V, 50Hz |
| Moc nominalna | 2 kW |
| Materiał podkładki powierzchniowej | Papier z jęczmienia górskiego lub materiał z PVC |
| Specyfikacja materiału | Maksymalna średnica materiału rolki papieru z jęczmienia: 350 mm, średnica wewnętrzna rdzenia rolki papieru: 72-75 mm |
| Rodzaj akumulatora | 18650 pozytywny lub negatywny słup z ogniwem baterii automatycznie przyklejony z wyżynnym tapetą papierową z jęczmienia lub materiałem z PVC |
| Metoda karmienia | Wprowadzenie zbiornika z ogniwami baterii: 400 sztuk za każdym razem, dostępne dla 2 oddzielnych jednostek wprowadzających |
| Ciśnienie pneumatyczne | 0.4-0.6Mpa maszyna do tworzenia papieru z jęczmienia |
| Siła podkładania | Elektryczne lub pneumatyczne |
| Urządzenie sterujące | 7.5 cali ekran dotykowy, programista PLC i serwomotor |
| Szerokość rolki papieru jęczmiennego | 100 mm |
| Prędkość | 4000-4500 PCS/godzinę, 4PCS na cios |
| Wymiary | L1000mm × 710mm × 1500mm |
| Maszyna | 200 kg |
| Pleśń noża | Metody przetwarzania drutu o powolnym ruchu, wysoka precyzja, 5000 form noża jest powleczonych raz, aby usunąć lepką wodę |
| Maszyna do sortowania | |
| Zasilanie urządzeń | Jednorazowa ~220V±10%/50Hz±10%, moc < 300W |
| Rodzaje akumulatorów | 18650 (inne rozmiary dostępne) |
| Kanał odbioru | 10 kanałów grupy sortowania i dopasowywania, 1 kanał produktu nieokreślony, dostępny dowolny zestaw dla wartości sortowania każdego kanału |
| Parametry badania | Opór wewnętrzny AC, napięcie prądu stałego |
| Badanie odporności wewnętrznej | Zakres badań: 80mΩ, dokładność: ±0,5%rdg, rozdzielczość wyświetlacza: 0,01mΩ |
| Badanie napięcia | Zakres badań: 8V, dokładność: ±0,015%rdg, rozdzielczość wyświetlacza: 0,01mV |
| Szybkość sortowania | 6000 sztuk/godzinę |
| Wykluczanie kanału | Można przechowywać 400 baterii. |
| Wyświetlanie wyniku | 5.7 cali ekran LCD + PC synchroniczny wyświetlacz + komputer przemysłowy |
| Waga | < 300 kg |