| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-SS11 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 3180~14080/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
دستگاه دسته بندی باتری 2 در 1 و چسباندن کاغذ عایق یک سیستم خودکار یکپارچه است که برای درجه بندی سلول باتری لیتیوم و پردازش عایق کاغذ ماهی طراحی شده است.این تجهیزات ترکیبی از ولتاژ باتری و طبقه بندی مقاومت داخلی، چسبندگی کاغذ عایق، تغذیه و دریافت خودکار در یک واحد تولید هوشمند، به طور قابل توجهی بهبود بهره وری مونتاژ بسته باتری و کاهش هزینه های نیروی کار.
| ماده شماره | ACEY-SS11 |
|---|---|
| دستگاه برچسب | |
| ولتاژ | یک فاز ~ 220V، 50Hz |
| قدرت نامی | 2KW |
| مواد پد سطحی | کاغذ هایلند آرلی یا مواد PVC |
| مشخصات مواد | حداکثر قطر مواد رول کاغذ شربت: 350MM، قطر داخلی هسته رول کاغذ: 72-75MM |
| نوع باتری | 18650 قطب مثبت یا منفی سلول باتری که به طور خودکار با فرش کاغذ شربت ارتفاعی یا مواد PVC چسبیده شده است |
| روش تغذیه | ورودی هپر سلول باتری: 400pcs هر بار، در دسترس برای 2 واحد ورودی جداگانه |
| فشار پنوماتیک | 0.4-0.6Mpa ماشین کاغذ آرپا |
| قدرت پوشاندن | الکتریکی یا پنوماتیک |
| دستگاه کنترل | 7صفحه لمسی 5 اینچی، برنامه نویس PLC و سرو موتور |
| عرض طومار کاغذ شربت | 100 میلی متر |
| سرعت | 4000-4500PCS/ساعت، 4PCS در هر ضربه |
| ابعاد | L1000mm × 710mm × 1500mm |
| وزن ماشین | 200 کيلوگرم |
| قالب چاقو | روش پردازش سیم حرکت آهسته، دقت بالا، 5000 قالب چاقو یک بار پوشش داده می شود تا آب چسبنده را حذف کند |
| دستگاه دسته بندی | |
| منبع برق تجهیزات | یک فاز ~220V ± 10%/50Hz ± 10%، قدرت < 300W |
| انواع باتری | ۱۸۶۵۰ (بسیاری از اندازه های دیگر در دسترس هستند) |
| کانال گیرنده | 10 کانال گروه دسته بندی و تطبیق، 1 کانال محصول غیر واجد شرایط، مجموعه ای که برای هر کانال در دسترس است |
| پارامترهای آزمایش | مقاومت داخلی AC، ولتاژ DC |
| تست مقاومت داخلی | محدوده آزمایش: 80mΩ، دقت: ±0.5%rdg، وضوح صفحه نمایش: 0.01mΩ |
| آزمون ولتاژ | محدوده آزمایش: 8V، دقت: ±0.015%rdg، وضوح صفحه نمایش: 0.01mV |
| سرعت طبقه بندی | ۶۰۰۰ قطعه در ساعت |
| کانال باز کردن | 400تا باتري ميتونه نگه داشته بشه |
| نتیجه نمایش | 5صفحه نمایش LCD 7 اینچی + صفحه نمایش همزمان PC + کامپیوتر صنعتی |
| وزن | <300 کیلوگرم |