| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-SS11 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 3180~14080/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η κυλινδρική μηχανή διαλογής και επικόλλησης μονωτικού χαρτιού 2 σε 1 μπαταριών είναι ένα ενσωματωμένο αυτόματο σύστημα σχεδιασμένο για βαθμολόγηση στοιχείων μπαταρίας λιθίου και επεξεργασία μόνωσης χαρτιού ψαριού. Αυτός ο εξοπλισμός συνδυάζει ταξινόμηση τάσης μπαταρίας και εσωτερικής αντίστασης, κόλληση μονωτικού χαρτιού, αυτόματη τροφοδοσία και λήψη σε μία έξυπνη μονάδα παραγωγής, βελτιώνοντας σημαντικά την απόδοση συναρμολόγησης μπαταριών και μειώνοντας το κόστος εργασίας.
| Αρ. | ACEY-SS11 |
|---|---|
| Μηχάνημα αυτοκόλλητων | |
| Παροχή τάσης | Μονοφασικό ~ 220V, 50Hz |
| Ονομαστική ισχύς | 2KW |
| Υλικό επιφανειακού μαξιλαριού | Χαρτί κριθαριού Highland ή υλικό PVC |
| Προδιαγραφές Υλικού | Μέγιστη διάμετρος υλικού ρολού χαρτιού κριθαριού: 350 mm, Εσωτερική διάμετρος πυρήνα ρολού χαρτιού: 72-75 mm |
| Τύπος μπαταρίας | 18650 θετικός ή αρνητικός πόλος κυψέλης μπαταρίας αυτομάτως επικολλημένος με χαρτί κριθαριού Highland ή υλικό PVC |
| Μέθοδος Σίτισης | Τοποθέτηση χοάνης μπαταρίας: 400 τμχ κάθε φορά, διαθέσιμο για 2 ξεχωριστές μονάδες εισαγωγής |
| Πνευματική Πίεση | Μηχανή χαρτιού κριθαριού 0,4-0,6Mpa |
| Cushioning Power | Ηλεκτρικό ή πνευματικό |
| Συσκευή ελέγχου | Οθόνη αφής 7,5 ιντσών, προγραμματιστής PLC και σερβοκινητήρας |
| Πλάτος ρολού χαρτιού κριθαριού | 100 χλστ |
| Ταχύτητα | 4000-4500 ΤΕΜ/ώρα, 4 ΤΕΜ ανά γροθιά |
| Διαστάσεις | L1000mm×710mm×1500mm |
| Βάρος μηχανής | 200 κιλά |
| Καλούπι μαχαιριού | Μέθοδος επεξεργασίας σύρματος αργής κίνησης, υψηλής ακρίβειας, καλούπια 5000 μαχαιριών επικαλύπτονται μία φορά για να αφαιρέσετε το κολλώδες νερό |
| Μηχανή διαλογής | |
| Τροφοδοτικό Εξοπλισμού | Μονοφασικό ~220V±10%/50Hz±10%, ισχύς <300W |
| Τύποι μπαταριών | 18650 (άλλα μεγέθη διαθέσιμα) |
| Κανάλι λήψης | 10 ομαδικά κανάλια ταξινόμησης και αντιστοίχισης, 1 κανάλι προϊόντος χωρίς έγκριση, διαθέσιμο αυθαίρετο σύνολο για την τιμή ταξινόμησης κάθε καναλιού |
| Παράμετροι δοκιμής | Εσωτερική αντίσταση AC, τάση DC |
| Δοκιμή εσωτερικής αντίστασης | Εύρος δοκιμής: 80mΩ, Ακρίβεια: ±0,5%rdg, Ανάλυση οθόνης: 0,01mΩ |
| Δοκιμή τάσης | Εύρος δοκιμής: 8V, Ακρίβεια: ±0,015%rdg, Ανάλυση οθόνης: 0,01 mV |
| Ταχύτητα ταξινόμησης | 6000 τεμάχια/ώρα |
| Κανάλι ξετύλιξης | Μπορούν να αποθηκευτούν 400 μπαταρίες |
| Εμφάνιση αποτελεσμάτων | Οθόνη LCD 5,7 ιντσών + σύγχρονη οθόνη υπολογιστή + βιομηχανικός υπολογιστής |
| Βάρος | <300 κιλά |