| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-DG-35XL |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 3630~3810/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-DG-35XL, çok yönlülük ve zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, yüksek hassasiyetli, tam otomatik bir kablo soyma makinesidir. Tıbbi sektörlerden güç ve iletişim kablolarına kadar bu makine tutarlı, hasarsız performans sunar.
| Modeli | ACEY-DG-35XL |
| Sıyırma Hızı | 1500 adet/saat'e kadar |
| Tel Kesiti | BVR 1,5 - 35mm² |
| Uygulanabilir Teller | Çok telli bakır tel, koaksiyel, ceketli kablolar vb. |
| Sürüş Yöntemi | 8 tekerlekten çekiş, senkron kayış beslemesi |
| Kesme Uzunluğu | 0 - 100 metre |
| Şerit Uzunluğu (Baş/Kuyruk) | Kafa: 0-250mm / Kuyruk: 0-120mm |
| Maksimum Boru Çapı | φ16mm |
| Min. Kalan Ceket | 50 mm |
| Kesme Toleransı | ±(0,002mm * L) (L = Kesme uzunluğu) |
| Bıçak Malzemesi | İthal Yüksek Hız Çeliği |
| Program Belleği | 100 takım |
| Kontrol Sistemi | 7 inç Renkli Dokunmatik Ekranlı PLC |
| Güç Kaynağı | 220V / 50Hz |
| Nominal Güç | 650W |
| Boyutlar | 560*520*450mm |
| Ağırlık | Yaklaşık. 70kg |