| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-DG-35XL |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 3630~3810/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η ACEY-DG-35XL είναι μια μηχανή απομάκρυνσης καλωδίων υψηλής ακρίβειας, πλήρως αυτόματη, σχεδιασμένη για ευελιξία και απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.Αυτό το μηχάνημα παρέχει σταθερή, χωρίς βλάβη.
| Σχήμα | ACEY-DG-35XL |
| Ταχύτητα απογύμνωσης | Μέχρι 1500 τεμάχια/ώρα |
| Διατομή καλωδίου | BVR 1,5 - 35mm2 |
| Εφαρμόσιμα καλώδια | Πολυπλέγματες καλώδια χαλκού, ομοαξονικά καλώδια, καλώδια με κάλυψη κλπ. |
| Μέθοδος οδήγησης | Οκτάτροχη κίνηση, συγχρονισμένη τροφοδοσία με ζώνη |
| Διάστημα κοπής | 0 - 100 μέτρα |
| Διάστημα της λωρίδας (κεφαλής/ουρά) | Κεφάλαιο: 0-250 mm / Κουρύδι: 0-120 mm |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | φ16mm |
| Ελάχιστο. | 50 χιλιοστά |
| Μείωση της Ανοχής | ± 0,002 mm * L) (L = μήκος κοπής) |
| Υλικό λεπίδας | Εισαγόμενο χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μνήμη Προγράμματος | 100 σετ |
| Σύστημα ελέγχου | 7 ιντσών χρωματική οθόνη αφής |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V / 50Hz |
| Κατηγορία ισχύος | 650W |
| Μέγεθος | 560 * 520 * 450mm |
| Βάρος | Περίπου 70 κιλά. |