| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-DG-35XL |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 3630~3810/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-DG-35XL is een uiterst nauwkeurige, volautomatische kabelstripmachine, ontworpen voor veelzijdigheid en veeleisende industriële toepassingen. Van de medische sector tot stroom- en communicatiekabels, deze machine levert consistente, schade-vrije prestaties.
| Model | ACEY-DG-35XL |
| Strip-snelheid | Tot 1500 stuks/uur |
| Draaddoorsnede | BVR 1,5 - 35mm² |
| Toepasbare draden | Meeraderige koperdraad, coaxiaal, mantelkabels, etc. |
| Aandrijfmethode | 8-wiel aandrijving, synchrone riemaandrijving |
| Snijlengte | 0 - 100 meter |
| Strip-lengte (kop/staart) | Kop: 0-250mm / Staart: 0-120mm |
| Maximale kabeldiameter | φ16mm |
| Min. resterende mantel | 50mm |
| Snij-tolerantie | ±(0,002mm * L) (L = Snijlengte) |
| Mesmateriaal | Geïmporteerd Hoge Snelheid Staal |
| Programmageheugen | 100 sets |
| Besturingssysteem | 7-inch Kleurenscherm PLC |
| Voeding | 220V / 50Hz |
| Nominaal vermogen | 650W |
| Afmetingen | 560 * 520 * 450mm |
| Gewicht | Ongeveer 70kg |