| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-HFC250 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 2380 /Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
Ürünlerimiz, seramik filmler, kristal filmler, pil malzemesi filmleri ve özel nano-filmler dahil olmak üzere çok çeşitli yüksek sıcaklık kaplama filmlerinin araştırma ve geliştirilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Gelecekteki bilimsel gelişmelerde yüksek sıcaklık koşulları altında film oluşumu için gelişen teknolojik talepleri desteklemek üzere tasarlanmıştır.
| Isıtma kurutma sistemi | Oda sıcaklığı~150℃, dijital ekran sıcaklık kontrol cihazı, hassasiyet ± 1℃ |
|---|---|
| Kaplama yöntemi | Düz kaplama, standart film yapıcı (büyütülebilir), isteğe bağlı sıyırıcı, tel çubuk ve diğer ölçüm cihazları |
| Kaplama genişliği | 6.4-100mm arasında ayarlanabilir, kaplama stroku yaklaşık 250mm'dir ve strok dokunmatik ekranda kademesiz olarak ayarlanır ve ayarlanır |
| Kaplama sürücüsü | Motorlu sürücü, kaplama hızı dokunmatik ekranda kademesiz olarak ayarlanır ve ayarlanır |
| Kaplama hızı | 0~120mm/sn (lityum demir fosfat bulamacı gibi) |
| Sıyırıcı ayarlanabilir aralığı | 0~6mm ayarlanabilir |
| Vakum plaka boyutu | U365mm×G200mm×Y32mm |
| Vakum plaka | Vakumlu alüminyum plaka |
| Hassasiyet | ±3μm, isteğe bağlı ekran 1μm göstergeli mikrometre |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ağırlık | 50KG |
| Boyutlar | U505mm×G355mm×Y325mm |
| Paketleme detayları | 1 adet dahili yağsız vakum pompası içerir |