| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-HFC250 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2380 /Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w badaniach i rozwoju szerokiej gamy wysokotemperaturowych folii powłokowych, w tym folii ceramicznych, krystalicznych, materiałów bateryjnych i specjalistycznych nanostruktur. Zostały zaprojektowane tak, aby wspierać ewoluujące zapotrzebowanie technologiczne na tworzenie folii w warunkach wysokotemperaturowych w przyszłych postępach naukowych.
| System ogrzewania i suszenia | Temperatura pokojowa ~ 150 ℃, cyfrowy kontroler temperatury, dokładność ± 1 ℃ |
|---|---|
| Metoda powlekania | Powlekanie płaskie, standardowy przyrząd do tworzenia folii (można go powiększyć), opcjonalny skrobak, drut i inne miarki |
| Szerokość powlekania | Regulowana od 6,4-100 mm, skok powlekania wynosi około 250 mm, a skok jest bezstopniowo ustawiany i regulowany na ekranie dotykowym |
| Napęd powlekania | Napęd silnikowy, prędkość powlekania jest bezstopniowo ustawiana i regulowana na ekranie dotykowym |
| Prędkość powlekania | 0 ~ 120 mm/sek (np. zawiesina fosforanu litowo-żelazowego) |
| Zakres regulacji skrobaka | Regulowany w zakresie 0 ~ 6 mm |
| Rozmiar płyty próżniowej | Dł. 365 mm × Szer. 200 mm × Wys. 32 mm |
| Płyta próżniowa | Płyta aluminiowa z próżnią |
| Dokładność | ± 3 μm, opcjonalny wskaźnik zegarowy 1 μm |
| Zasilanie | 220 V / 50 Hz |
| Waga | 50 kg |
| Wymiary | Dł. 505 mm × Szer. 355 mm × Wys. 325 mm |
| Szczegóły pakowania | Zawiera 1 wbudowaną pompę próżniową bezolejową |