| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-HFC250 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 2380 /Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Τα προϊόντα μας εφαρμόζονται εκτενώς στην έρευνα και ανάπτυξη ενός ευρέος φάσματος επικαλύψεων υψηλής θερμοκρασίας, συμπεριλαμβανομένων κεραμικών φιλμ, κρυσταλλικών φιλμ, υλικών φιλμ μπαταριών και εξειδικευμένων νανο-φιλμ. Έχουν σχεδιαστεί για να υποστηρίζουν τις εξελισσόμενες τεχνολογικές απαιτήσεις για σχηματισμό φιλμ υπό συνθήκες υψηλής θερμοκρασίας σε μελλοντικές επιστημονικές εξελίξεις.
| Σύστημα θέρμανσης και ξήρανσης | Θερμοκρασία δωματίου ~ 150°C, ψηφιακός ελεγκτής θερμοκρασίας, ακρίβεια ± 1°C |
|---|---|
| Μέθοδος επίστρωσης | Επίπεδη επίστρωση, τυπικός κατασκευαστής φιλμ (μπορεί να μεγεθυνθεί), προαιρετικός υαλοκαθαριστήρας, σύρμα και άλλα όργανα μέτρησης |
| Το πλάτος επίστρωσης | Ρυθμιζόμενο από 6,4-100mm, η διαδρομή επίστρωσης είναι περίπου 250mm και η διαδρομή ρυθμίζεται και προσαρμόζεται απείρως στην οθόνη αφής |
| Μηχανισμός κίνησης επίστρωσης | Κίνηση με κινητήρα, η ταχύτητα επίστρωσης ρυθμίζεται και προσαρμόζεται απείρως στην οθόνη αφής |
| Ταχύτητα επίστρωσης | 0 ~ 120mm/sec (όπως πάστα λιθίου-σιδηροφωσφορικού) |
| Ρυθμιζόμενο εύρος υαλοκαθαριστήρα | 0 ~ 6mm ρυθμιζόμενο |
| Μέγεθος πλάκας κενού | Μ365mm × Π200mm × Υ32mm |
| Πλάκα κενού | Πλάκα αλουμινίου με κενό |
| Ακρίβεια | ± 3μm, προαιρετικός δείκτης καντράν 1μm |
| Τροφοδοτικό | 220V/50Hz |
| Βάρος | 50KG |
| Διαστάσεις | Μ505mm × Π355mm × Υ325mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περιλαμβάνεται 1 ενσωματωμένη αντλία κενού χωρίς λάδι |