| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-HFC250 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 2380 /Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
Onze producten worden uitgebreid toegepast in het onderzoek en de ontwikkeling van een breed scala aan coatingfilms op hoge temperatuur, waaronder keramische films, kristallijne films, batterij-materiaalfims en gespecialiseerde nano-films. Ze zijn ontworpen om te voldoen aan de evoluerende technologische eisen voor filmvorming onder omstandigheden op hoge temperatuur in toekomstige wetenschappelijke vooruitgang.
| Verwarmingsdroogsysteem | Kamertemperatuur~150℃, digitale display temperatuurregelaar, nauwkeurigheid ± 1℃ |
|---|---|
| Coatingmethode | Vlakke coating, standaard filmmaker (kan worden vergroot), optionele schraper, draadstaaf en andere meters |
| De coatingbreedte | Instelbaar van 6.4-100mm, de coating slag is ongeveer 250mm, en de slag is traploos ingesteld en aangepast op het touchscreen |
| Coating aandrijving | Motor aandrijving, de coatingsnelheid is traploos ingesteld en aangepast op het touchscreen |
| Coatingsnelheid | 0~120mm/sec (zoals lithium-ijzerfosfaat slurry) |
| Instelbaar bereik schraper | 0~6mm instelbaar |
| Afmetingen vacuümplaat | L365mm×W200mm×H32mm |
| Vacuümplaat | Aluminium plaat met vacuüm |
| Nauwkeurigheid | ±3μm, optionele display 1μm wijzerplaatindicator |
| Voeding | 220V/50Hz |
| Gewicht | 50KG |
| Afmetingen | L505mm×W355mm×H325mm |
| Verpakkingsdetails | Inclusief 1 ingebouwde olievrije vacuümpomp |