| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SF-1-500ML |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 680~709/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Filtre boyutları | 145 mm * 150 mm * 200 mm |
| Hava jeneratörünün genel boyutları | 140mm * 70mm * 150mm |
| Ağırlık | 4kg |
| Güç adaptörü | AC 220V ±10% 50HZ |
| Mutlak vakum | 65KPa |
| Hava pompası akışı | 3L/Min |
| Standart filtreler | 80, 100, 150 mesh filtre |
| İsteğe bağlı filtreler | 1000 gözün altında |
| Kapasite | 500 ml |