| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-SF-1-500ML |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 680~709/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Wymiary filtra | 145 mm * 150 mm * 200 mm |
| Ogólne wymiary generatora powietrza | 140 mm * 70 mm * 150 mm |
| Waga | 4 kg |
| Adapter zasilania | AC 220V ±10% 50HZ |
| Bezwzględna próżnia | 65 KPa |
| Przepływ pompy powietrza | 3 l/min |
| Standardowe filtry | 80, 100, 150 filtr oczek |
| Filtry opcjonalne | Mniej niż 1000 oczek |
| Pojemność | 500 ml |